+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

plastmasiniai tvirtinimai

plastmasiniai tvirtinimai

Kad matytumėte kategorijos universalūs PLASTMASINIAI TVIRTINIMAI prekes, prašome automobilių filtre (esančiame šalia paieškos laukelio) pasirinkti automobilio markę ir modelį.

Jums pateiksime universalių automobilių plastmasinių tvirtinimų prekių sąrašą, skirtą visiems automobiliams.

Jei nesate įsitikinę, ar tam tikras plastmasinis tvirtinimas yra tinkamas konkrečiam Jūsų automobiliui, parašykite mums ir gaukite atsakymą iš karto! Esame pasiruošę padėti darbo valandomis ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Tam reikia paspausti dešinėje šio lango pusėje, apačioje, kampe, esančią nuorodą "Pagalba gyvai!" ir pradėti tiesioginį pokalbį su mūsų vadybininku!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Ką reikėtų žinoti?

  1. Plastmasiniai tvirtinimai dažniausiai būna skirtingi skirtingiems automobiliams, t.y. skirtingoms markėms. Pavyzdžiui, retai kada (arba niekada) Toyotos plastmasiniai tvirtinimai tiks Opeliui.
  2. Plastmasinių tvirtinimų paskirtis - prilaikyti įvairius automobilio salono apmušimus prie metalinio korpuso. Pavyzdžiui: durelių apmušalus, priekinę automobilio panelę, priekinio ir galinio kapoto šiltinimo audinį, moldingus, plastikinius posparnius, apačios (variklio) apsaugas ir pan.
  3. Laidų pynių tvirtinimas prie rėmo.
  4. Plastikiniai tvirtinimai paprastai būna vienkartiniai. Jei plastikiniai tvirtinimai atšoko, didelė tikimybė, kad to paties tvirtinimo nebeįdėsi taip, kad laikytų ir tvarkingai atrodytų.
  5. Plastikiniai tvirtinimai būna iš dviejų dalių (įsukami ir išsiplėčiantys). Svarbu žinoti, jog Išsiplėčiantys tvirtinimai dedami kartu su detale.
  6. Tvirtinimai būna: paslėpti ir dalinai su apdaila (užsideda tam tikra kepurėlė).

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: