Parduotuvių kontaktai

PORSCHE - dalys

PORSCHE - dalys

Porsche dalys mūsų asortimente yra atrinktos 3 skirtingiems modeliams. Mūsų sandėlyje rasite „Porsche Boxster“ akumuliatorių, valytuvų, lempučių, „Porsche Cayenne 02-10“ bamperių, rėmų, „Porsche Cayenne 10-14“ interkulerių, priekinių, galinių žibintų ir daugelį kitų detalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui. Žinoma, visureigiams ši taisyklė nėra taikoma.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Porsche dalys, automobiliai gaminami įmonės, kuri buvo įkurta žymaus dizainerio Ferdinando Porše (Ferdinand Porsche) 1931-aisiais metais. Turbūt dėl to ši vokiečių kompanija pasižymi išskirtiniu automobilių dizainu. Porsche gamina prabangius sportinius automobilius, galingus visureigius.

Porsche yra laikoma pelningiausia kompanija pasaulyje, kuri nuolat tobulėja ir kuria naujausios kartos automobilius. Porsche dalys ir automobiliai – tai rafinuota laisvė, elegancija, aukšta kokybė, atspindinti puikų inžinierių ir dizainerių bendradarbiavimą.

Paskutinieji Porsche modeliai, susilaukę daug pagyrų, būtų šie: „Porsche Cayman“ – kupė automobilis, panašus į „Boxster“ modelį. „Cayenne“ – tai vidutinio dydžio, prabangus sportinis automobilis. Taip pat aukštos klasės, prabangus sedanas „Panamera“, kuris į rinką buvo išleistas 2009-aisiais.

Ar tokio masto įmonė rūpinasi tik aukštos kokybės ir puikaus dizaino modelių gamyba? Ne. Porsche dalys, automobiliai taip pat į rinką išleidžia transporto priemonių, kurios yra draugiškesnės aplinkai. Pavyzdžiui, 2010-aisiais buvo išleisti šie hibridiniai modeliai: „Porsche Cayenne S Hybrid“, „Porsche panamera S Hybrid“, „Porsche 918“.

2011-ais metais buvo sukurtas elektromobilio „Porsche Boxster“ prototipas, o per pastaruosius metus (2017 m.) įmonė atidarė greičiausiai kraunančią elektromobilių įkrovimo stotį. Pavyzdžiui, automobilį „Porsche Mission E“ 80 % įkrauna per 15 min. Porsche kompanija taip pat dirba su kitomis įmonėmis, jog Porsche įkrovimo stotyse būtų galima pasikrauti ir kitų markių automobilius.