+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Prancūziškų automobilių dalys

Prancūzija – automobilių pramonės pirmtakė. Prancūziškų automobilių dalys, automobiliai ir visa pramonė pasaulyje yra 11-oje vietoje, o Europoje – netgi 3-ia pagal dydį (pirmoje vietoje yra Vokietija, antroje - Ispanija). Tad ir mūsų sandėliuose prancūziškų automobilių dalys užima nemažą dalį – rasite „Citroen“, „Peugeot“ bei „Renault“ markės automobilių dalių.

Jei nerandate Jums reikiamos detalės, visų pirma pasirinkite kategoriją „Prancūziškų automobilių dalys“, po to pasirinkite markę ir tuomet modelį.

Prancūziškų automobilių dalys mūsų sandėliuose yra atrinktos pagal prekių populiarumą, t.y. einamiausios dalys – labiausiai reikalingos Jums. Jei kyla neaiškumų renkantis detalę, visuomet galite kreiptis į vadybininką per apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors prekės neturėsime asortimente. Tačiau nėra padėties be išeities – tokiu atveju pasinaudokite paslauga „Specialusis užsakymas“. Jums tereikia parašyti mūsų vadybininkui, o jis užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Tačiau nuo ko viskas prasidėjo? Prancūzijos automobilių pramonė prasidėjo gan anksti – 1769-aisiais metais. Nikolas Džozefas Kugnotas (Nicolas-Joseph Cugnot) pirmasis sukonstravo savaeigę mechaninę transporto priemonę ir nuo to laiko prasidėjo tikra automobilių gaminimo karštligė. Nuo garų varomo variklio pereita prie benzinu varomų automobilių, kol 1898-ais „The Renault“ įmonės įkūrėjai (Louis, Marcel, Fernand) broliai pardavė savo pirmąjį automobilį.

Pastebėtina, jog 1903-iais metais Prancūzija buvo pirmaujanti valstybė automobilių pramonėje – pagamindavo 30 124 automobilius (tai būtų 49 % pasaulyje parduodamų automobilių). Palyginkite: JAV tuo metu pagamindavo tik apie 11 235 automobilius.

Dabar Prancūzijos automobilių pramonėje yra įsitvirtinusios šios įmonės:

  •    PSA grupė (Tai „Peugeot“, „Citroen“, „DS“, „Opel/Vauxhall“ kompanijos). PSA grupė yra 2-oji didžiausia automobilių gamintoja Europoje.
  •    „Renault Group“ („Renault“, „Alpine“, „Dacia“, „Renault Samsung Motors“, ir 43 % „Nissan“ savininkė). „Renault Group“ – 3-ia pagal dydį automobilių gamintoja Europoje.

Prancūzija – šalis, pelniusi ne vieną apdovanojimą automobilių gamybos srityje. Prancūzijoje suprojektuoti automobiliai ne kartą yra laimėję „Europos metų automobilio“ ir „Pasaulio metų automobilio“ apdovanojimus.

Prancūziškų automobilių dalys ir patys automobiliai išties yra mėgiami. Pavyzdžiui, „Citroen DS“ automobilis užėmė trečiąją vietą „Šimtmečio automobilio“ apdovanojimuose. Žurnale „The Classic&Sports Car“ šis automobilis buvo išrinktas gražiausiu visų laikų automobiliu – tai jau tikrai šis tas.