Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

RENAULT - dalys

RENAULT - dalys

Atsarginės Renault dalys mūsų sandėliuose užima tikrai ne vieną lentyną. Renault dalys tinka netgi 76 skirtingiems modeliams.

Mūsų parduotuvėje Renault dalys ir jų asortimentas yra pakankamai gausus: rasite ir „Renault Scenic“ akumuliatorių, ir „Renault Laguna“ bamperių. Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Renault dalys ir automobiliai – tai prancūzų įmonės nuopelnas. Šis automobilių gamintojas, po sutarties su Nissan pasirašymo, yra stambiausias pasaulyje automobilių gamintojas.

Renault kompanija buvo įkurta brolių Lujo (Louis Renault), Marselio (Marcel Renault) bei Fernando (Fernand Renault) 1899-aisiais. Jau nuo tada jie garsėjo neeiliniais išradimais. Pavyzdžiui, vienas iš išradimų buvo uždegimo žvakės, kurios buvo prisukamos ir įrengiamos aplink veleną.

Po Antrojo pasaulinio karo Renault įmonė buvo nacionalizuota, o 1949-aisiais tapo stambiausiu automobilių gamintoju Prancūzijoje. Po 11 metų kompanija į rinką išleidžia vidutinės klasės automobilius, kurie tuo metu sužavi ne vieną: „Renault 12“, „Renault 16“, taip pat palyginti mažą „Renault R4“ automobilį.

Kai įmonė išleidžia „Renault Escape“, pasikeičia požiūris į kompaniją – „Renault“ tampa daugialypės paskirties įmone, kuri gamina ne tik automobilius, bet ir autobusiukus, Renault – autobusiukų pradininkė.

Kone patys žymiausi šios kompanijos išleisti modeliai yra šie: „Renault R19“, tuomet vidutinei klasei priklausantis „Renault Laguna“ modelis ir kompaktiškasis „Renault Scenic“. Mažesni, smulkūs automobiliai taip pat buvo mėgiami gamintojų, išleido „Renault Clio“ ir „Renault Twingo“. Visi išvardyti automobiliai buvo leidžiami nuo 1988 m. iki 1997 m.