Parduotuvių kontaktai

RENAULT CAPTUR, 06.13 - dalys

RENAULT CAPTUR, 06.13 -  dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Renault Captur dalys)? El. parduotuvė yra kategorizuota pagal autodalių vietą komplektacijoje arba atliekamą f-ją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti kondicionieriaus radiatorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, kai išskleisite subkategorijas, rinkitės „Kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys“ ir „Kondicionieriaus radiatorius“.

Pasinaudokite pagalbos laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Tam tikros detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas reikiamą dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kurį pradedame vykdyti gavę avansą.
  • Nerandate reikalingos autodetalės. Vadybininkas – patyręs savo srities specialistas, tad Renault Captur dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Captur dalys į automobilius surinkinėjamos Ispanijoje ir Malaizijoje. Tai prancūzų kompanijos „Renault“ gaminami 4 durų kompaktiški visureigiai, kurie rinkoje, t. y. Pietų Korėjoje, dar vadinami „Renault Samsung QM3“.

Europos rinkoje šių visureigių klasė augo itin sparčiai. Pirmasis pasirodęs visureigis „Nissan Juke“ šiuo metu turi ypatingai daug konkurentų. Pavyzdžiui, „Opel Mokka“, „Chevrolet Trax“, „Peugeot 2008“, „Ford EcoSport“ ir, žinoma, „Renault Captur“.

Renault Captur dalys gaminamos modelio „Clio“ platformoje. Jie turi panašumų, tačiau „Captur“ laikomas vienas patraukliausių savo klasės automobilių. Išskirtinis šio modelio dizainas: banguojančios šonų linijos, plastikiniai apvadai aplink ratų arkas, slenkstį, kitokios spalvos stogas ir kiti sprendimai lėmė šio automobilio populiarumą.

Šie automobiliai labiau yra skirti važinėti mieste ar užmiestyje, bekelėje jie neatskleidžia geriausių parametrų. Captur yra su priekiniais varomaisiais ratais, jo salonas – itin erdvus, nors išorėje jis atrodo palyginti nedidelis visureigis.

Renault Captur dalys ir automobiliai – žaismingi, saugūs ir patikimi. Salono interjeras itin pritaikytas asmeniniams poreikiams. Pavyzdžiui, raminančiai veikia ne tik šiltos salono spalvos, bet komforto prideda ir patogios sėdynės, erdvė keleiviams ir funkcionalus prietaisų skydelis.

Modelio komplektacijoje – trijų cilindrų, 0.9 litro, 90 AG benzininis TCe variklis, taip pat 1.2 litro, 120 AG, keturių cilindrų benzino ir populiariausias – 1.5 litro, 90 AG, dCi dyzelio variklis.

Kelyje šis visureigis labiau jaučiasi kaip hečbekas. Automobilio pakaba – minkšta, ji paklusniai reaguoja į kelio nelygumus, vairą valdyti – lengva ir paprasta. Renault Captur dalys ir automobiliai – itin mėgstami visureigiai, kurie užtikrina ekonomišką eksploatavimą ir saugumą.