Parduotuvių kontaktai

RENAULT CLIO, 12 - 19 dalys

RENAULT CLIO, 12 - 19 dalys

Nežinote kaip ieškoti reikalingų detalių, kai pasirinkote automobilio modelį (Renault Clio dalys)? Paiešką siaurinkite kategorizuodami automobilių detales. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti cokolius posūkiams, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Posūkiai, jų dalys“ ir „Cokoliai posūkiams“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Renault Clio dalys bus rastos greičiau.

Jei kokios nors detalės neturėsime asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą, prekę atsiųs tiekėjai. Šį užsakymą pradedame vykdyti, kai gauname avansą.

Renault Clio dalys gaminamos 4 durų hečbeko arba universalo kėbulo tipams. Renault Clio dalys, gaminamos nuo 2012 metų, priskiriamos jau ketvirai modelio kartai.

Renault Clio dalys į automobilius surinkinėjamos Turkijoje, Prancūzijoje, Slovėnijoje, Alžyre. Japonijoje šis modelis vadinamas kitu pavadinimu – tai „Renault Lutecia“.

Modelis – naujo, sportiško dizaino. Hečbeko kėbulo tipo automobilyje yra paslėptos galinių durų rankenėlės, kėbule vyrauja apvalainos linijos – automobilis atrodo itin sportiškai ir dinamiškai. Ketvirtos kartos automobilyje – ilgesnė ratų bazė, tai leidžia turėti 300 litrų talpos bagažinę, kuri padidėja iki 1146 litrų, sulanksčius galines sėdynes.

Išskirtinis dizainas išlaikomas ir modelio salone. Centrinė konsolė – padengta juodu laku, joje įmontuotas LED ekranas ir kiti prietaisai. Modelio komplektacijoje yra beraktė įėjimo sistema, kuri taip pat mygtuku leidžia užvesti automobilį.

Jautresnis vairo mechanizmas, naujos Renault Clio dalys dabar – lengvesnės, tad bendras automobilio svoris sumažėja 100-u kg. Automobilis kelyje manevringesnis už ankstesnių kartų gamintus modelius.

Taip pat daugiau dėmesio skiriama pakabos derinimui – ji komfortiškesnė, minkštesnė, tylesnė, bet ir sportiškesnė, nes posūkiuose galima pastebėti automobilio posvyrį. Renault Clio dalys ir automobilis komplektuojamas su vienu iš 3 benzino ir 1 dyzelio varikliu. Benzino varikliai: 0.9 litrų turbo l3, 1.2 ir 1.2 turbo l4 varikliai. Dyzelio variklis – 1.5 litrų, l4.