Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT CLIO, 09 - 12
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT CLIO, 09 - 12

2009 - 2012

RENAULT CLIO, 09 - 12 dalys

RENAULT CLIO, 09 - 12 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Renault Clio dalys)? El. parduotuvė yra kategorizuota pagal autodalių vietą komplektacijoje arba atliekamą f-ją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti valytuvus, spauskite „Valytuvai, jų dalys“, kai išskleisite subkategorijas, rinkitės „Valytuvai“.

Pasinaudokite pagalbos laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Tam tikros detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas reikiamą dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kurį pradedame vykdyti gavę avansą.
  • Nerandate reikalingos autodetalės. Vadybininkas – patyręs savo srities specialistas, tad Renault Clio dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Clio dalys gaminamos 2 arba 4 durų hečbeko ir 4 durų universalo kėbulo tipams. Renault Clio dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje, Turkijoje ir Ispanijoje. Tiesa, pavadinimas „Clio“ vyrauja ne visur. Japonijoje modelis vadinamas „Renault Lutecia“, o Meksikoje – „Renault Euro Clio“.

Šie automobiliai laikomi vieni saugiausių – kompanija didelį dėmesį skiria saugumo faktoriui. Pavyzdžiui, trečios kartos Clio EuroNCAP yra įvertintas maksimaliai gerai – 5 žvaigždutėmis. Iš tiesų beveik visi (išskyrus modelius „Twingo“ ir „Kangoo“) „Renault“ gaminami automobiliai yra gavę aukščiausią saugumo įvertinimą.

2009-aisiais metais išleidžiamas modelio feisliftas. Interjere panaudojamos geresnės kokybės medžiagos, naujesnė ir kokybiškesnė įranga, patobulintas dizainas – visos naujovės patobulintame „Clio“. Modelio priekio dizainas dabar agresyvesnis, įmontuotos juodos grotelės, šoniniai slenksčiai – išplėsti, taip pat patobulinta pakaba, išmetamojo vamzdžio konstrukcija kartu su galiniu spoileriu.