Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT CLIO, 98 - 01
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT CLIO, 98 - 01

1998 - 2001
Hatchback,Box

RENAULT CLIO, 98 - 01 dalys

RENAULT CLIO, 98 - 01 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Clio dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote kuro bako, spauskite „Kuro sistema“ ir „Kuro bakas“.

Jeigu reikiamos detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Renault Clio dalys bus rastos kur kas greičiau.

Antrosios kartos Renault Clio dalys ir automobiliai pradėti gaminti dar 1998-aisiais metais. Šis modelis pasaulyje turi begalę pavadinimų. Prancūzijoje, Vokietijoje, Kolumbijoje, Ispanijoje, Brazilijoje, Jungtinėje Karalystėje jis – „Renault Clio Campus“, Slovėnijojė, Slovakijoje, Čekijos Respublikoje – „Renault Clio Storia“, Japonijoje – „Renault Lutecia“, Argentinoje – „Renault Clio Mio“, Meksikoje – „Nissan Platina“ ir kt.

Renault Clio dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje, Turkijoje, Brazilijoje, taip pat Slovėnijoje, Kolumbijoje, Meksikoje ir Argentinoje. Renault Clio dalys gaminamos 2 arba 4 durų hečbeko ir 4 durų sedano kėbulo tipams.

Modelis gaminamas „Alliance B“ platformoje. Renault Clio dalys ir automobiliai – vieni geriausiai parduodamų Europoje. Antros kartos Clio – su apvalesniu dizainu. Įdomu, kad gamybai pasirenkamos kai kurios nestandartinės medžiagos. Pavyzdžiui, priekiniai automobilio sparnai – plastikiniai, o variklio dangtis kai kuriose modelio versijose – aliuminis.

Automobilio komplektacijoje – 8 varikliai. Galima rinktis iš 6 benzino (1.0–3.0 litrų) ir 2 dyzelio (1.5 ir 1.9 litrų) variklių. 2000-aisiais metais išleidžiama patobulinta modelio versija. Naujas prietaisų skydelis, keleiviams skirtos oro pagalvės ir kitos naujovės leido automobiliui gauti 4 saugos žvaigždutes iš Euro NCAP – tuo metu tai buvo lyderiaujantis modelis saugumo aspektu.