Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT CLIO, 05 - 09
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT CLIO, 05 - 09

2005 - 2009
Hatchback,Box

RENAULT CLIO, 05 - 09 dalys

RENAULT CLIO, 05 - 09 dalys

Kaip el. parduotuvėje rasti reikiamų detalių, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Renault Clio dalys)? Paiešką siaurinkite rinkdamiesi kategorijas ir subkategorijas. Pavyzdžiui, jei planuojate įsigyti rėmą, spauskite „Kėbulo dalys“, „Rėmai, sutvirtinimai“ ir „Rėmas“.

Jei tam tikros detalės nepavyksta rasti arba pastebėjote, kad jos nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad reikiamos Renault Clio dalys bus rastos greičiau. Prireikus dalį galima užsakyti specialiai iš tiekėjų, šį užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Trečios kartos Renault Clio dalys ir automobiliai debiutuoja 2005-aisiais metais, Frankfurto automobilių parodoje. Šios kartos Clio gaminamas „Nissan B“ platformoje, kurioje taip pat gaminami „Renault Modus“, „Nissan Micra“ ir „Nissan Note“ modeliai. Clio rinkoje pasirodo tais pačiais, 2005-ais, metais.

Renault Clio dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje, Turkijoje ir Ispanijoje. Meksikoje šis automobilis vadinamas „Renault Euro Clio“, o Japonijoje – „Renault Lutecia“.

Trečiosios kartos Clio – erdvesnis, didesnis, sunkesnis ir brangesnis už antros kartos modelį. Jis sveria 130 kg daugiau, yra 4000 mm ilgio – kompanija šį automobilį vos gali priskirti supermini automobilių klasei ir dabar siekia automobilį įterpti į prabangesnių automobilių tarpą.

Renault Clio dalys gaminamos 2 arba 4 durų hečbeko ir 4 durų universalo kėbulo tipams. Kompanija nuolatos orientuojasi į saugių automobilių gaminimą – šis modelis ne išimtis. Renault Clio dalys ir automobiliai pripažįstami itin saugūs, EuroNCAP įvertina 5 žvaigždutėmis iš 5 – tai maksimalus vertinimas. Tiesa, beveik visi „Renault“ gaminami automobiliai iš tiesų yra gavę maksimalų įvertinimą, tik keliems – „Kangoo“, „Twingo“ – to nepavyksta pasiekti.

2006-aisiais metais Clio gauna „Metų Europos automobilio“ apdovanojimą. Ekspertų teigimu, šis hečbekas / universalas nustatė kokybės, saugumo ir stiliaus reikalavimus ateities modelių kartoms.

Renault Clio dalys ir automobiliai savo komplektacijoje turi keturis benzino variklius (1.2, 1.4, 1.6, 2.0 litrų) ir vieną dyzelio variklį (1.5 litrų). Išleista galingiausia modelio versija, kuri vadinasi „Renault Clio Sport“, kurios komplektacijoje – 16 vožtuvų, 2.0 litrų variklis ir 6 greičių pavarų dėžė. Šis automobilis 100 kilometrų greitį išvysto per 6.9 sekundės.