Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT DACIA DUSTER, 10 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT DACIA DUSTER, 10 -

2010 - -
Closed Off-Road Vehicle,Box

RENAULT DACIA DUSTER, 10 - dalys

RENAULT DACIA DUSTER, 10 - dalys

Nežinote kaip ieškoti reikalingų detalių, kai pasirinkote automobilio modelį (Renault Dacia Duster dalys)? Paiešką siaurinkite kategorizuodami automobilių detales. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti termostato laikiklius, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Termostatai, jų dalys“ ir „Termostato laikiklis“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Renault Dacia Duster dalys bus rastos greičiau.

Jei kokios nors detalės neturėsime asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą, prekę atsiųs tiekėjai. Šį užsakymą pradedame vykdyti, kai gauname avansą.

Renault Dacia Duster dalys gaminamos prancūzų kompanijos „Renault“ 4 durų visureigio, krosoverio ir pikapo kėbulo tipams. Indijoje, Irane, Kazachstane, taip pat Rusijoje, Meksikoje, Egipte, Pietų Afrikoje, Ukrainoje, Pietų Amerikoje šis automobilis vadinamas „Renault Duster“, o Rusijoje ir Indijoje taip pat paplitęs kitas pavadinimas – „Nissan Terrano“.

2015 metais, Pietų Amerikos rinkai kompanija išleidžia modelio pikapo versiją, kuri vadinasi „Renault Duster Oroch“.

Pirmoji modelio karta rinkoje pasirodo 2009-aisiais metais. Renault Dacia Duster dalys į automobilius surinkinėjamos Rumunijoje, Brazilijoje, Kolumbijoje, Rusijoje, Indijoje ir Indonezijoje.

Renault Dacia Duster dalys ir automobilis savo kaina ir kokybe yra taikomas į vidutinių pajamų, praktišką pirkėją. Modelis gaminamas „B0“ platformoje. Jo privalumai: gali įveikti 35 laipsnių nuokalnę, 30 laipsnių įkalnę, visureigio bagažo skyrius – netgi 475 litrų erdvė, jei užlenkiamos galinės sėdynės – erdvė padidėja iki 1600 litrų talpos.

Automobilis gali būti su priekiniais varomais ratais arba visi ratai būna varomieji. Visų varomų ratų sistema yra pasiskolinta iš kompanijos „Nissan“, tad taip pat galima rinktis 3 eksploatavimo režimus. Tai būtų automatinis režimas (automatiškai paskirstoma galia tarp priekinės ir galinės automobilio ašies), fiksuojamas galios paskirstymas (santykis 50:50) ir galima rinktis režimą, kuris varo tik priekinius ratus ir taip užtikrina minimalias kuro sąnaudas.

Modelio komplektacijoje – šeši benzino (nuo 1.2 iki 2.0 litrų)  ir vienas dyzelio (1.5 litrų) variklis. Renault Dacia Duster dalys ir automobilis – su naujomis technologijomis. Pavyzdžiui, automobilyje veikia ABS, EBD sistema – ji sulygina skirtingų ratų stabdymo jėgą. Taip pat automobilyje įmontuota EBA – avarinio stabdymo sistema – sistema, ESC – stabilumo kontrolė, ASR sistema – kontroliuoja varančių ratų buksavimą. neleidžia jiems slysti automobiliui įsibėgėjant ir kitos saugumą užtikrinančios sistemos.