Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT DACIA LODGY, 12 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT DACIA LODGY, 12 -

2012 - -
MPV

RENAULT DACIA LODGY, 12 - dalys

RENAULT DACIA LODGY, 12 - dalys

Nežinote kaip ieškoti reikalingų detalių, kai pasirinkote automobilio modelį (Renault Dacia Lodgy dalys)? Paiešką siaurinkite kategorizuodami automobilių detales. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti pažibintį, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Priekiniai žibintai, jų dalys“ ir „Pažibintis“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Renault Dacia Lodgy dalys bus rastos greičiau.

Jei reikalingos detalės neturėsime – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą, prekę atsiųs tiekėjai. Šį užsakymą pradedame vykdyti, kai gauname avansą.

Renault Dacia Lodgy dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2012-ais metais. Taip pat šis modelis yra vadinamas trumpiau – „Renault Lodgy“ pavadinimu.

Renault Dacia Lodgy dalys į automobilius surinkinėjamos Maroke ir Indijoje. Tai kompaktiškas vienatūris, kuris talpina penkis arba septynis asmenis. Šis modelis orientuotas į šeimas, praktiškumą ir patikimumą.

Modelis gaminamas naujoje „Dacia“ platformoje, kurios modeliai yra itin mažo svorio. Automobilio dizainas – labai neišsiskiriantis, daugiausia dėmesio skiriama sukurti paprastą, tačiau praktišką automobilį.

Renault Dacia Lodgy dalys sukomplektuotos taip, kad salone būtų itin didelė erdvė. Automobilio interjeras, kaip ir eksterjeras, pasižymi kuklumu. Daugiausiai naudota kieto plastiko medžiaga, kuri dar užtikrina ilgaamžiškumą ir tvarumą.

Modelio komplektacijoje – trys varikliai. Tai du turbo, benzino 1.2, 1.6 ir 1.5 dCi litrų dyzelio variklis. Šio automobilio eksploatacija – ekonomiška, taupi.