Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT DACIA LOGAN, 08 - 12
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

DACIA LOGAN (SD), 01.09 - 01.13

2009 - 2013
Estate,Box,Pickup

RENAULT DACIA LOGAN, 08 - 12 dalys

RENAULT DACIA LOGAN, 08 - 12 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Dacia Logan dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote galinio sparno, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Sparnas galinis“.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Renault Dacia Logan dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Dacia Logan dalys gaminamos keliems kėbulo tipams: tai 4 durų sedanas, nočbeko sedanas, universalas, krovininis venas ir 2 durų kupė. Modelio gamyba vyksta „Dacia B0“ platformoje, kur taip pat gaminami „Renault Clio“, „Renault Modus“ ir „Nissan Micra“ automobiliai.

Renault Dacia Logan dalys į automobilius surinkinėjamos daugelyje šalių: Pietų Afrikoje, Rusijoje, Maroke, Irane, Indijoje, Kolumbijoje, Brazilijoje ir Rumunijoje.

Taip pat šis modelis rinkoje turi nemažai skirtingų pavadinimų: „Renault Logan“, „EMC E36“, „Nissan Aprio“, „Mahindra Verito“, „Mahindra eVerito“, „Renault Tondar 90“, „Renault Tondar 90+ / Tondar Pick-Up“, „Nissan NP200“ ir „Lada Largus“.

Pasauliniu mastu parduota apie 1.5 milijonų pirmos kartos „Logan“, gaminto 2004–2015 metais, vienetų. Panašų parduotų automobilių skaičių pasiekė ir modelis „Renault Logan / Symbol“.

Renault Dacia Logan dalys – vienos pigiausių, šio automobilio remontas atsieina nebrangiai. Taip yra dėl to, jog modelis turi netgi 50 % mažiau dalių nei kiti „Renault“ automobiliai, dėl to nukenčia garso izoliacija – ji itin prasta. Tačiau automobilis yra orientuotas į žmones, kurie yra linkę pirkti pigesnius automobilius. Tiesa, šis automobilis iš tiesų turi patvarią pakabą ir puikiai gali būti eksploatuojamas prastuose keliuose, bekelėje.

2008 metais išleidžiamas automobilio feisliftas – tai patobulinta versija, kuri vadinasi „Dacia New Logan“. Kitoks automobilio dizainas, parametrai, gražesnis ir komfortiškesnis salonas. Tais pačiais metais feisliftas pritaikomas ir universalo kėbulo tipui.