Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT DACIA LOGAN, 04 - 07
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

DACIA LOGAN (SD), 07.04 - 01.09

2004 - 2009
Saloon

RENAULT DACIA LOGAN, 04 - 07 dalys

RENAULT DACIA LOGAN, 04 - 07 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Dacia Logan dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote dangtelio į slenkstį, spauskite „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Dangtelis į slenkstį“.

Jeigu reikiamos detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Renault Dacia Logan dalys bus rastos kur kas greičiau.

Pirmos kartos Renault Dacia Logan dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2004 metais. Šis modelis rinkoje turi daug kitų pavadinimų: „Renault Logan“, „Nissan Aprio“, „Mahindra Verito / eVerito“, „Renault Tondar 90 / 90+“, taip pat „Renault Tondar Pick-Up“, „Nissan NP200“, „Lada Largus“, „EMC E36“.

Renault Dacia Logan dalys į automobilius surinkinėjamos Rumunijoje, Brazilijoje, Kolumbijoje, Indijoje, Irane, Maroke, taip pat Rusijoje ir Pietų Afrikoje. Renault Dacia Logan dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas, nočbeko sedanas, universalas, krovininis venas ir 2 durų kupė.

Modelis gaminamas „Dacia B0“ platformoje. Toje pačioje platformoje gaminami ir kiti modeliai: „Renault Clio“, „Renault Modus“ ir „Nissan Micra“.

„Logan“ – nebrangus automobilis, jis turi tvarią pakabą, tad automobilį drąsiai galima eksploatuoti ir prastesniais keliais. Renault Dacia Logan dalys ir jų remontas – palyginti pigus, tad šio automobilio išlaikymas nekaštuoja daug.

Tiesa, „Logan“ automobilis turi netgi 50 % mažiau dalių, lyginant su kitomis, gerai užpildytomis „Renault“ transporto priemonėmis. Dėl šios priežasties šio automobilio garso izoliacija nėra tokia gera, tačiau Renault Dacia Logan dalys yra lengviau, paprasčiau pagaminamos ir, kaip minėta, yra pigios.