Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT ESPACE, 15 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT ESPACE, 15 -

2015 - -
MPV

RENAULT ESPACE, 15 - dalys

RENAULT ESPACE, 15 - dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Espace dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote veidrodėlio, spauskite „Automobilių veidrodėliai jų dalys“ ir „Veidrodėlis“.

Jeigu reikiamos detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Renault Espace dalys bus rastos kur kas greičiau.

Penktos kartos Renault Espace dalys į automobilius nuo 2015 m. surinkinėjamos Prancūzijoje. Modelis debiutuoja 2014-ais metais, Paryžiaus automobilių parodoje. Dabar, priešingai nei ankstesnių kartų modelis, Renault Espace dalys gaminamos ne 4 durų minivenui, o krosoverio kėbulo tipo automobiliui.

„Espace“ – vienas populiariausių šios kompanijos modelių, kuris susilaukė itin didelio pasisekimo ir pripažinimo rinkoje. Naujasis modelis – ekspresyvaus dizaino, dailus, aptakių linijų krosoveris. Priekyje – nesunkiai pastebimas kompanijos logotipas. Šonuose – dailiai išlenkti chrominiai langų linijos apvadai, o automobilio gale – išraiškingi žibintai.

Šis automobilis, lyginant su senuoju „Grand Espace“, yra 19 cm ilgesnis, tačiau automobilio svoris nesumažėjo. Modelio salone – pasirinktai 5 arba 7 vietos. Interjere – išskirtinis prietaisų skydelis su didžiuliu ekranu konsolės centre. Beveik visus parametrus galima valdyti per pagrindinį prietaisų skydelio ekraną. Yra teigiančių, jog šis sprendimas kiek panašus į „Tesla“ markės automobilių saloną.

Modelio komplektacijoje gali būti tiek dyzelio, tiek benzino varikliai. Visi jie – nedidelio darbinio tūrio. Galingesni varikliai yra komplektuojami su visų varomų ratų sistema, dėl to yra itin paprasta automobilį manevruoti aikštelėse ir ten, kur yra mažai vietos.