Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT ESPACE III (JE), 97 - 00
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT ESPACE III (JE), 97 - 00

1997 - 2000
MPV

RENAULT ESPACE III (JE), 97 - 00 dalys

RENAULT ESPACE III (JE), 97 - 00 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Renault Espace dalys)? El. parduotuvė yra kategorizuota pagal autodalių vietą komplektacijoje arba atliekamą f-ją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti cokolius posūkiams, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, kai išskleisite subkategorijas, rinkitės „Posūkiai, jų dalys“ ir „Cokoliai posūkiams“.

Pasinaudokite pagalbos laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Tam tikros detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kurį pradedame vykdyti iškart, kai gauname avansą.
  • Nerandate autodetalės. Vadybininkas – patyręs savo srities specialistas, tad Renault Espace dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Espace dalys ir automobiliai, gaminti nuo 1996 iki 2002 metų, priskiriami trečiai modelio kartai. Renault Espace dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje ir Kinijoje.

Labiausiai pastebima trečios kartos modelio naujovė – futuristinis interjeras. Prietaisų skydelis – pailgas, centralizuotas, skaitmeninis spidometras, radijo ekranas – skydelio centre. Modelio kėbulo gamybai daugiausiai naudojamas plastikas, važiuoklė pagaminta iš cinkuoto plieno medžiagos.

Renault Espace dalys gaminamos 4 durų miniveno kėbulo tipui. Šis modelis projektuotas ir gamintas kompanijos „Matra“, tačiau parduodamas su „Renault“ prekės ženklu. Kompanijos teigimu, „Espace“ yra pirmasis pasaulyje vienatūris, nors keliais mėnesiais anksčiau kompanija „Chrysler“ jau buvo pristačiusi panašios išvaizdos furgoną, kuris užėmė aukštas pozicijas Šiaurės Amerikos rinkoje.

Renault Espace dalys ir automobilis yra pirmasis, turintis lengvai konfiguruojamą interjerą. Modelio gamyba nutraukiama 2002-ųjų metų rugsėjį. Iš viso pagaminta 357 120 tūkst. modelių.