Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT ESPACE IV (K), 11.02 - 01.06
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT ESPACE IV (K), 11.02 - 01.06

2002 - 2006
MPV

RENAULT ESPACE IV (K), 11.02 - 01.06 dalys

RENAULT ESPACE IV (K), 11.02 - 01.06 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Espace dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote pažibinčio, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Priekiniai žibintai, jų dalys“ ir „Pažibintis“.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Renault Espace dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Espace dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2002 iki 2015 metų, priskiriami jau ketvirtai modelio kartai. Renault Espace dalys gaminamos vienatūrio kėbulo tipo automobiliui.

Ketvirtos kartos „Espace“ buvo pirmasis, pilnai suprojektuotas ir gaminamas kompanijoje „Renault“. Taip pat šis modelis yra pirmasis, kurio kėbulas yra gaminamas tik iš plieno.

Modelio dizainas išlieka panašus į ankstesnių kartų modelius. Interjero praktiškumas – vienas iš didžiausių modelio pliusų. Pavyzdžiui, galinės sedynės – lengvai išimamos, galima nustatyti jų padėtį, t. y. jas stumdyti, kaip patogu. Kiekvieną sėdynę galima sulenkti perpus – tuomet ji tampa staliuku.

Renault Espace dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje. Modelio komplektacijoje: 3 benzino (nuo 2.0 iki 3.5 litrų) ir 4 dyzelio (nuo 1.9 iki 3.0 litrų) varikliai.

Renault Espace dalys pagamintos taip, kad automobilio eksploatacija būtų itin taupi ir ekonomiška. 90 % modelio medžiagų gali būti perdirbtos, jos – mažinančios bendrą automobilio svorį.

2006 metais kompanija išleidžia modelio feisliftą. Dabar prieinami dar du – 2.0 ir 3.0 litrų – dCi varikliai. 2010 metais, Paryžiaus automobilių parodoje išleidžiama dar viena modelio versija, su šiek tiek pakeistu dizainu. Daugiausiai tai – kosmetiniai pakitimai, taip pat įmontuojami LED žibintai ir patobulinta įranga.