Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT FLUENCE, 01.10 - 01.13
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT FLUENCE, 01.10 - 01.13

2010 - 2013
Saloon

RENAULT FLUENCE, 01.10 - 01.13 dalys

RENAULT FLUENCE, 01.10 - 01.13 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Fluence dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote kuro bako, spauskite „Kuro sistema“ ir „Kuro bakas“.

Jeigu reikiamos detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Renault Fluence dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Fluence dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2009-ais metais. Rinkoje šis modelis turi kelis pavadinimus: tai „Renault Samsung SM3“ ir „Dongfeng Fengnuo E300 EV“. Renault Fluence dalys į automobilius surinkinėjamos Argentinoje, Indijoje, Malaizijoje, Rusijoje, Pietų Korėjoje ir Turkijoje.

Renault Fluence dalys gaminamos 4 durų sedano kėbulo tipui. Modelis gaminamas „Renault C“ platformoje. Šis modelis suprojektuotas praktiškiems žmonėms, kurie nori turėti patogų automobilį, tačiau už prieinamą kainą.

Renault Fluence dalys gaminamos sedanui, kuris turi gerokai ilgesnę ratų bazę. Dėl to šio automobilio salonas – itin erdvus. Modelio dizainas – kuklus, santūrus. Interjere dominuoja elegantiškos, švelnios linijos, pabrėžiančios salono stilių – tai panašumas su modeliu „Renault Laguna“. Tiesa, „Fluence“ salonas taip pat yra minimalus – prietaisų skydelyje yra tik būtiniausi mygtukai ir funkcijos.

Daug dėmesio gamintojai skyrė medžiagoms. Pasirinkta chromuoti ne tik durų rankenas, prietaisų apvadus, bet ir pavarų svirtį. Kai kur galima pastebėti odos apdailos elementų.

Modelis išties erdvus. Automobilyje yra didesnė nei 23 litrų erdvė daiktams salone, taip pat 9 litrų daiktadėžė, o bagažinė siekia netgi 530 litrus erdvės. Ji – viena iš didžiausių savo klasėje. Jei reikia ją išplėsti, galima sulankstyti sėdynes ir tokiu būdu vežti krovinius – pagrindinės automobilio erdvės nuo bagažinės neskiria metalinė pertvara.

„Fluence“ komplektacijoje gali būti 2 benzino (1.6 ir 2.0 litrų) ir 5 dyzelio (įvairūs 1.5 litrų) varikliai.