Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT KADJAR, 15 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT KADJAR, 15 -

2015 - -
Closed Off-Road Vehicle

RENAULT KADJAR, 15 - dalys

RENAULT KADJAR, 15 -  dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Kadjar dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote valytuvo varikliuko, spauskite „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvo varikliukas“.

Jeigu reikiamos detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Renault Kadjar dalys bus rastos kur kas greičiau.

Pirmą kartą Renault Kadjar dalys ir modelis debiutuoja 2015-ais metais, Ženevos automobilių parodoje.

Renault Kadjar dalys ir automobiliai Europos rinkoje pasirodo 2015-ais metais, o 2016-ais – Kinijoje. Tai 4 durų, krosoverio kėbulo tipo automobilis. Renault Kadjar dalys į automobilius surinkinėjamos Ispanijoje ir Kinijoje.

Pirma kompanija „Renault“ išleidžia mini krosoverį „Captur“, o tuomet nusprendžia išleisti ir didesnį – tai „Kadjar“. Pagrindinis kompanijos noras – perpildytoje rinkoje pasiūlyti kuo patrauklesnį automobilį. Modelio dizainas – gražiai banguotas, priekyje – išskirtinis „Renault“ automobiliu stiliaus kėbulas, didelis markės ženklas.

Šonuose galima pastebėti ekspresyvias ratų arkas, chrominius langų linijos apvadus, o automobilio gale – tipiškas krosoverio stilius.

Modelio salonas – paprastas ir patogus. Kompanijos teigimu, „Kadjar“salonas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Beje, modelis gali būti su visais varomais ratais arba varomieji ratai būna priekiniai. Renault Kadjar dalys ir automobilis yra tinkamas važinėti bekele, kadangi prošvaisa yra 190 mm, o kėbulo apačia – apgaubta plastiku, tačiau šis krosoveris labiausiai atsiskleidžia miesto keliuose.

Modelio komplektacijoje – du benzino (1.2 ir 1.6 litrų TCe) ir du dyzelio (1.5 ir 1.6 litrų dCi) varikliai. Pats automobilis – manevringas, o varikliai – ekonomiški.