Parduotuvių kontaktai

RENAULT KANGOO, 08 - dalys

RENAULT KANGOO, 08 - dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Renault Kangoo dalys)? El. parduotuvė yra kategorizuota pagal autodalių vietą komplektacijoje arba atliekamą f-ją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti difuzorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, kai išskleisite subkategorijas, rinkitės „Difuzoriai, jų dalys“ ir „Difuzorius“.

Pasinaudokite pagalbos laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Tam tikros detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas reikiamą dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kurį pradedame vykdyti gavę avansą.
  • Nerandate reikalingos autodetalės. Vadybininkas – patyręs savo srities specialistas, tad Renault Kangoo dalys bus rastos kur kas greičiau.

Antros kartos Renault Kangoo dalys ir automobiliai rinkoje pasirodo 2007-aisiais metais. Šis modelis taip pat yra vadinamas „Mercedes-Benz Citan“ pavadinimu.

Renault Kangoo dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje. Renault Kangoo dalys gaminamos 4 durų veno kėbulo tipo automobiliui, kuris yra pritaikytas vežti krovinius, modelio paskirtis – komercinė.

Renault Kangoo dalys ir automobiliai gaminami ant „Renault Scenic“ pagrindo, „Renault C“ platformoje. Taip pat rinkoje pasirodo šio modelio trumpos ratų bazės versija, vadinama „Kangoo Compact“.

Antrosios kartos Kangoo – itin talpus, erdvus. Bagažinėje lengvai tilps visas šeimos bagažas, o prireikus galima vežti krovinius. Gale yra lentyna, kurios dėka bagažinę galima dalyti pusiau – taip saugiai galite pervežti ir trapius, dūžtančius daiktus.

2013 metais pasirodo modelio feisliftas, kuris labiau pritaikytas vežti keleivius, o ne krovinius.