+370 685 64 002
RENAULT KANGOO, 09.97 - 04.03
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT KANGOO, 09.97 - 04.03

1997 - 2003
Box,MPV

RENAULT KANGOO, 09.97 - 04.03 dalys

RENAULT KANGOO, 09.97 - 04.03 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Kangoo dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote interkulerio, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Jeigu reikiamos detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Renault Kangoo dalys bus rastos kur kas greičiau.

Pirmiosios kartos Renault Kangoo dalys ir automobiliai rinkoje pasirodo 1997-aisiais metais. Tai 4/5 durų komercinės paskirties venas, furgonas, itin patogus vežti krovinius: galinius langus galima išimti, sėdynes lankstyti – itin paprasta šį modelį transformuoti. Kangoo taip pat turi neįgaliųjų vežimėlių tvirtinimo taškus.

Renault Kangoo dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje, Argentinoje, taip pat Maroke ir Malaizijoje. Modelis būna su visais varomais ratais, o prošvaisa yra padidinta.

Rinkoje prieinamos prailgintos ir pikapo versijos. Pikapo versija pardavinėjama Švedijos rinkoje. Kai kuriose valstybėse, pavyzdžiui, Malaizijoje, Kangoo vadinamas „Nissan Kubistar“ ir ten jis yra su trijomis keleivinių sėdynių eilėmis.

Naudinga

KOMERCINIO TRANSPORTO, MIKROAUTOBUSŲ DALYS: MŪSŲ ASORTIMENTE PER 6 400 ALTERNATYVIŲ ATSARGINIŲ IR 300 000 ORIGINALIŲ DALIŲ
Augant jūsų poreikiams, augame ir mes. Šįkart mūsų sandėlių lentynas papildė per 3 500 dalių, tad iš viso priskaičiuojame daugiau ne..