Parduotuvių kontaktai

RENAULT KOLEOS, 08 - dalys

RENAULT KOLEOS, 08 - dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Renault Koleos dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote kondicionieriaus radiatoriaus, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys“ ir „Kondicionieriaus radiatorius“.

Jeigu reikiamos detalės nebus asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Renault Koleos dalys bus rastos kur kas greičiau.

Renault Koleos dalys ir automobiliai rinkoje pasirodo 2007-ais metais. Taip pat sutinkamas kitas modelio pavadinimas – tai „Renault Samsung QM5“. Pastarasis pavadinimas vartojamas Pietų Korėjos rinkoje. Modelio gamintojas – „Renault Samsung Motor“ kompanija.

Renault Koleos dalys į automobilius surinkinėjamos Pietų Korėjoje, Indijoje, Rusijoje. Modelis gaminamas „Renault C“ platformoje.

Renault Koleos dalys gaminamos 4 durų kompaktiškam krosoverio kėbulo tipo automobiliui. Šį modelį „Renault“ kūrė kartu su „Nissan“. Dėl to visų varomųjų ratų sistema 4x4 yra suprojektuota pasinaudojus „Nissan“ kompanijos patirtimi.

Šis modelis – visiška naujovė kompanijos „Renault“ automobilių pasiūloje. Koleos modelio rėmas – visiškai kompaktiškas. Automobilis itin saugus tiek mieste, tiek užmiestyje, važiuojant bekele arba siaurais keliais.

Naujasis krosoveris – tylus, salonas – itin erdvus ir talpus. Šildymo sistema, automatinė dviejų zonų oro kondicionieriaus sistema užtikrina komfortą.

Automobilio komplektacijoje – trys varikliai. Du iš jų – benzino. Tai 2.0 litrų l4 16V variklis, prieinamas Kinijoje ir Rusijoje, taip pat 2.5 litrų l4 16 V variklis. Prieinamas dyzelio atitikmuo – tai 2.0 litrų l4 dCi variklis.