Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT LAGUNA, 07 - 15
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT LAGUNA, 07 - 15

2007 - 2015
Hatchback,Estate

RENAULT LAGUNA, 07 - 15 dalys

RENAULT LAGUNA, 07 - 15 dalys

Nežinote kaip ieškoti reikalingų detalių, kai pasirinkote automobilio modelį (Renault Laguna dalys)? Paiešką siaurinkite kategorizuodami automobilių detales. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti termostato laikiklius, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Termostatai, jų dalys“ ir „Termostato laikiklis“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Renault Laguna dalys bus rastos greičiau.

Jei kokios nors detalės neturėsime asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą, prekę atsiųs tiekėjai. Šį užsakymą pradedame vykdyti, kai gauname avansą.

Renault Laguna dalys ir modeliai, rinkoje pasirodę nuo 2007-ųjų metų, priskiriami jau trečiai modelio kartai. Renault Laguna dalys į automobilius surinkinėjamos Pietų Afrikoje, Pakistane, Prancūzijoje ir Malaizijoje.

Renault Laguna dalys gaminamos 4 durų liftbeko, universalo ir 2 durų kupė kėbulo tipo automobiliams. Naujoji „Laguna“ turi kupė kėbulą dėl konkurencingų priežasčių – kad galėtų rinkoje konkuruoti su „Peugeot 407 Coupe“ automobiliu.

Modelis gaminamas „Renault/Nissan D“ platformoje, kurioje taip pat gaminami „Nissan Altima“ ir „Nissan Murano“ modeliai. Renault Laguna dalys ir automobiliai savo komplektacijoje turi 6 bėgių mechaninę arba automatinę pavarų dėžę – ji užtikrina dinamišką automobilio eksploataciją ir važiavimo komfortą.

Modelio dizainas puikiai dera su salonu. Kompanija pasirenka naudoti tik kokybiškas medžiagas, o dizaino sprendimai – kruopščiai apgalvoti. Viso to rezultatas – elegantiškas, prabangus ir kokybiškas modelio dizainas.

„Laguna“ komplektacijoje – keturi benzino (nuo 1.6 iki 3.5 litrų) ir trys dyzelio (nuo 1.5 iki 3.0 litrų) varikliai.

2010-ais metais Paryžiaus automobilių parodoje pasirodo modelio feisliftas, vadinamasis „Phase 2“. Jį pradedama pardavinėti 2010 metų lapkričio mėnesį. Palyginus su trečios kartos „Laguna“, „Phase 2“ turi kur kas agresyvesnį dizainą. Feislifto komplektacijoje – 1.5 dyzelio variklis.