Prekių katalogas
+370 685 64 002
RENAULT LAGUNA II (G), 03.01 - 04.05
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

RENAULT LAGUNA II (G), 03.01 - 04.05

2001 - 2005
Hatchback,Estate

RENAULT LAGUNA II (G), 03.01 - 04.05 dalys

RENAULT LAGUNA II (G), 03.01 - 04.05 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Renault Laguna dalys)? El. parduotuvė yra kategorizuota pagal autodalių vietą komplektacijoje arba atliekamą f-ją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti priešrūkinį žibintą, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, kai išskleisite subkategorijas, rinkitės „Priešrūkiniai žibintai, jų dalys“ ir „Priešrūkinis žibintas“.

Pasinaudokite pagalbos laukeliu „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Tam tikros detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas reikiamą dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kurį pradedame vykdyti gavę avansą.
  • Nerandate reikalingos autodetalės. Vadybininkas – patyręs savo srities specialistas, tad Renault Laguna dalys bus rastos kur kas greičiau.

Antros kartos Renault Laguna dalys ir automobiliai globalioje rinkoje pasirodo 2001-aisiais metais. Renault Laguna dalys į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje.

Renault Laguna dalys gaminamos 4 durų liftbeko ir universalo kėbulo tipams. Šis modelis dalijasi važiuokle su modeliu „Nissan Primera“.

Antros kartos Laguna vertinama kaip vienas iš saugiausių automobilių Europos rinkoje. Ne veltui šis automobilis EuroNCAP pelno 5 saugumo žvaigždutes iš maksimalių 5.

Keletas naujovių, inovatyvių sprendimų: keyless variklio užvedimo sistema, elektroninis rankinis stabdis, kuris taip pat įmontuotas į „Scenic“ ir „Espace“ modelius. 2005-ais metais išleidžiamas modelio feisliftas. Dabar „Laguna“ yra dar saugesnė, patogesnė vairuoti ir puikiai valdoma kelyje.

Atnaujinamos modelio priekinės grotelės – jos panašėja į modelio „Megane“ dizaino sprendimus. Modelio komplektacijoje – 6 benzino varikliai, nuo 1.6 iki 3.0 litrų. Prieinami trys dyzelio atitikmenys – nuo 1.9 litrų iki 2.2 litrų. 2.0 litrų variklis su 112 kW arba 130 kW galia 2007 metais buvo galingiausias 2 litrų dyzelio variklis globalioje rinkoje.