Prekių katalogas
+370 685 64 002
SALONO RADIATORIAI, JŲ DALYS
Prekių katalogas

SALONO RADIATORIAI, JŲ DALYS termostatai, jų dalys

SALONO RADIATORIAI, JŲ DALYS termostatai, jų dalys

Prieš renkantis detalę, apsvarstykite:

  1. Kokios kokybės gali būti SALONO RADIATORIAI, JŲ DALYS termostatai, jų dalys:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Automobilio pusę. Detalės turi originalų kodą, kurio paskutinė raidė nurodo, kuriai automobilio pusei detalė tiks. Jei tai raidė L (left), detalė tiks kairiai, vairuotojo pusei, jei tai raidė R (right), detalė tiks dešiniai, keleivio pusei.
  1. Pasiklydote kategorijoje SALONO RADIATORIAI, JŲ DALYS termostatai, jų dalys? Kreipkitės į mūsų vadybininką per laukelį „Pagalba gyvai!“, jis atsakys į visus rūpimus klausimus.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Galbūt jau pastebėjote, kad žiemą, užvedus automobilį, svarbiausia yra sušildyti variklį. Šioje vietoje darbuojasi termostatas – jie uždaro arba atidaro didįjį aušinimo ratą. Ir tik tuomet, kai variklis sušyla, termostas duoda leidimą veikti kitoms aušinimo sistemos dalims. Reikėtų sukrusti tuomet, jeigu variklis per ilgą laiko tarpą taip ir nesušyla, arba jei variklis kaista per daug. Tuomet jūsų termostatui gresia gedimas – jis neatlieka savo funkcijos. Termostatui sugedus kyla dar daugiau bėdų: padidėja kuro sąnaudos, gali perkaisti radiatorius, stūmokliai, variklio galvutė. „Signedos“ sandėliuose esantys SALONO RADIATORIAI, JŲ DALYS termostatai, jų dalys yra išties kokybiški, tad jei ši detalė sugedo arba išėjo iš rikiuotės – skubiai kreipkitės į „Signedos“ specialistus. Mes ne tik patarsime, bet ir rasime optimaliausią sprendimą perkant termostatą.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: