Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

SEAT - dalys

SEAT - dalys

Seat dalys, esančios mūsų sandėliuose, užima nemažą dalį: rasite dalių 28-iems Seat modeliams. Jei vairuojate „Seat Alhambra“, pas mus galite įsigyti ne tik slenksčių, arkų, sparnų, bet ir durelių, žibintų ir kitų detalių. „Seat Ibiza“ savininkams taip pat galime pasiūlyti bamperių, sparnų, variklio dangčių, radiatorių ir daugelį kitų dalių.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Seat dalys ir automobiliai iš tiesų yra gaminami ispanų, tačiau jis priklauso „Volkswagen“ koncernui. Seat – Ispanijos įmonė, įsikūrusi 1950-aisiais. Per 67-erius metus įmonė pradėjo gaminti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau taip pat į rinką išleido visureigių („Seat Tribu“), šeimos ir sportinių automobilių. Tad sportinis automobilių charakteris vis dar gyvuoja įmonės sprendimuose.

Seat dalys, automobiliai yra aukštos kokybės, patikimumo, saugumo atitikmuo. Tačiau svarbiausia, jog karštas pietietiškas būdas atsispindi ne tik spalvose, bet ir dizaino sprendimuose. Pavyzdžiui, „Seat Ibiza Cupra“ – automobilis kurio dizainą padėjo kurti gerai žinomos firmos „Karmann“, „Porsche“ bei Italų dizaineriai.

Įdiegtos pasyvios ir aktyvios saugos sistemos garantuoja saugumą avarijos metu, o minėti dizaino sprendimai traukia pirkėjo akį. Ne veltui Seat dalys, automobiliai yra eksportuojami į 70 pasaulio šalių, o iki 2006 m. įmonė jau buvo pardavusi daugiau nei 16 milijonų automobilių.