Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

SUBARU - dalys

SUBARU - dalys

Subaru dalys mūsų sandėliuose užima nei daug, nei mažai: rasite dalių 21 Subaru modeliui. Mūsų asortimente yra tiek „Subaru Forester“ sparnų, bakelių, bamperių, durelių, tiek „Subaru Legacy“ akumuliatorių, valytuvų, plastmasinių tvirtinimų ir kitų atsarginių dalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Detalių yra daug ir įvairių, Jums tereikia susirasti tinkamą. Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1.     Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2.     Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  •    Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  •    Avansas yra būtinas.


Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Subaru dalys, automobiliai priklauso japonų Subaru įmonei, kuri buvo įkurta 1953-iaisiais metais. Ši markė – didelės kompanijos „Fuji Heavy Industries Ltd“ dalis. „Subaru“ pavadinimas reiškia žvaigdžių grupę Jaučio žvaigždyne. Įdomus atsitiktinumas: kompanija „FHI“ (kuriai priklauso ir „Subaru“) susikūrė susijungus šešioms bendrovėms.

Subaru dalys, automobiliai – išskirtinai kokybiškos, originalios transporto priemonės, tinkančios tiek kasdienai, tiek sportui, lenktynėms. Subaru inžinieriai atlieka įvairių tyrimų – taip išrandamos technologinės naujovės, kurias vėliau pritaiko įvairioms sistemoms. Iš tiesų šie atradimai vėliau pasiteisina visame pasaulyje: pavyzdžiui, horizontaliai priešpriešiniai varikliai arba simetriška visų varomųjų ratų pavara.

Kitas Subaru automobilių privalumas – stabilumas. Subaru dalys išties pagamintos taip, jog užtikrintų saugų manevravimą, balansą, dinamiką ant bet kokio kelio paviršiaus. Apvažiuojant kliūtis, posūkiuose veikia dinaminė stabilumo kontrolė, kuri, galima sakyti, palygina vairuotojo ketinimus ir transporto priemonės padėtį ir sprendžia, ar yra važiuojama saugiai. Čia nėra jokios magijos: įvairūs jutikliai, kurie perduoda signalą apie šoninį greitį, vairo padėtį ir net stabdžių pedalą padaro, jog ši saugumo kontrolė veiktų.