+370 685 64 002
SUBARU FORESTER, 14 - 18
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

SUBARU FORESTER, 14 - 18

2014 - 2018
Closed Off-Road Vehicle

SUBARU FORESTER, 14 - 18 dalys

SUBARU FORESTER, 14 - 18 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Subaru Forester dalys), kaip ieškoti detalių? Rinkitės 1 iš 14 pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą arba paskirtį automobilyje, o tada – smulkesnes kategorijas. Pavyzdžiui, jeigu ieškote galinės panelės, spauskite „Kėbulo dalys“, „Rėmai, sutvirtinimai“ ir „Galinė panelė“.

Jeigu nerandate reikiamos detalės arba detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Pirmuoju atveju vadybininkas reikiamą dalį ras greičiau, o antruoju, Jums sumokėjus avansą, suformuosime specialųjį užsakymą ir Subaru Forester dalys bus atsiųstos iš tiekėjų.

Subaru Forester dalys ir automobiliai – penkias kartas gaminami modeliai. Tai japonų kompanijos „Subaru“ modeliai, pardavinėjami globalioje rinkoje. Visų kartų Subaru Forester dalys gaminamos vienam kėbulo tipui – 4 durų visureigis.

Ketvirtoji karta gaminta nuo 2014 iki 2018 m. Pirmasis ketvirtosios kartos Forester modelis 2012 m. pristatytas Kinijoje, Guangzhou automobilių parodoje, taip pat 2013 m. Niujorko automobilių parodoje.

Naujosios kartos Subaru Forester dalys ir automobilis – atnaujinami, įgyvendinti šie pakitimai:

  •    CVT (Continuously Variable Transmission) – bepakopė automatinė pavarų dėžė, t. y. tolygiai kintama transmisija.
  •    Pertvarkoma važiuoklė (ilgesnė, platesnė), ratai ir jungtys. Tai užtikrina sklandesnius, lengvesnius posūkius, patogesnį važiavimą.
  •    Degalų taupumas.
  •    Garso sistemos.

·       „EyeSight Driver Assist System“ – saugumas kiekvienam važiavimui. Tai sistema, turinti monitorių, jutiklių, kurie praneša apie automobilio išvažiavimą už kelio linijų, kelio ribų. Taip pat sistema yra sujungta su stabdžių sistema, tad įvykus avarijai, automatiškai stabdo automobilį.