+370 685 64 002
SUBARU FORESTER, 09 - 13
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

SUBARU FORESTER, 09 - 13

2009 - 2013
Closed Off-Road Vehicle

SUBARU FORESTER, 09 - 13 dalys

SUBARU FORESTER, 09 - 13 dalys

Kaip savarankiškai rasti reikalingą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Subaru Forester dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas – pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Važiuoklės dalys“ ir pan., o šios – į dar smulkesnes kategorijas pagal detalių paskirtį. Taigi, jeigu Jūs ieškote bamperio juostos, visų pirma pasirinkite kairėje pusėje esančią kategoriją „Kėbulo dalys“, kategorijai išsiskleidus – „Moldingai“ ir „Bamperio juosta“.

Jeigu nerandate tam tikros detalės, klauskite vadybininko per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“ – taip Subaru Forester dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės neturėsime, suformuosime specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Spec. užsakymui reikalingas avansas.

Subaru Forester dalys gamintos penkioms automobilio kartoms. Pirmoji iš jų pradėta gaminti dar 1997-aisiais metais. Tai japonų kompanijos „Subaru“ gaminami automobiliai, pasižymintys japoniška kokybe, saugumu ir inovatyvumu.

Trečioji šio modelio karta gaminta nuo 2009 iki 2013 m. Subaru Forester dalys gaminamos vienam kėbulo tipui – tai 4 durų visureigis, su kuriuo saugu važiuoti tiek mieste, tiek užmiestyje. Kad bus leidžiamas naujasis, trečiosios kartos Forester modelis, atskleidžiama 2008 m. Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje, Detroite.

Automobilio dizaino sprendimus priėmė vyriausiasis Subaru kompanijos dizaineris – Mamoru Ishii. Kuo trečiosios kartos Subaru Forester dalys ir automobilis skiriasi nuo ankstesnių? 89 mm prailginama važiuoklė – bendrai (76 mm) pailgėja visas automobilio ilgis, 46 mm – plotis ir 110 – aukštis.

Kiti pakitimai: pertvarkoma nepriklausoma dviguba galinė pakaba, kad automobilį valdyti būtų lengviau, sklandžiau. Įdiegiama palydovinė navigacija su liečiamu ekranu, kuri yra suderinta su „Bluetooth“ sistema ir aukščiausios kokybės grotuvu, taip pat į pavarų dėžę įtraukiamas „Sportshift“ režimas.

2011 metais išleidžiamas patobulintas modelis – feisliftas. Įmontuojamas naujas grotelių laikiklis, atsiranda papildomi laikikliai stogo bagažui, kuris paaukština automobilį. Naujieji modeliai – su trečiosios kartos varikliais (DOHC 2.5  L FB25 ir 2.0 L FB20).