Prekių katalogas
+370 685 64 002
SUBARU FORESTER, 98 - 02
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

SUBARU FORESTER, 98 - 02

1998 - 2002
Closed Off-Road Vehicle

SUBARU FORESTER, 98 - 02 dalys

SUBARU FORESTER, 98 - 02 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Subaru Forester dalys), kaip el. parduotuvėje reikia ieškoti detalių? Atkreipkite dėmesį, jog parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas, o šios – į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jei norite įsigyti posūkį ant veidrodėlio, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir „Posūkis ant veidrodėlio“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate ieškomos detalės. Subaru Forester dalys patyrusio specialisto bus rastos greičiau.
  • Ieškomos detalės nėra asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir norimą detalę atsiųs tiekėjai. Užsakymą pradedame vykdyti, kai gauname avansą.

Subaru Forester dalys pradėtos gaminti 1997-aisiais metais Japonijoje. Šis modelis turi penkias kartas, Subaru Forester dalys ir automobiliai gaminami iki šiol. Forester modelis dalijasi ta pačia gamybos platforma, kaip ir Subaru modelis Impreza. Pirmosios kartos modelis debiutavo 1995-aisiais metais, Tokijo automobilių parodoje, tačiau į rinką išleidžiamas 1997 m.

Subaru Forester dalys į automobilius surinkinėjamos dvejuose pasaulio taškuose: Japonijoje ir Malaizijoje. Pagrindiniai modelio konkurentai Japonijoje, tai: „Toyota RAV4“, „Mitsubishi RVR“ ir „Suzuki Grand Vitara“ automobiliai. Dėl tinkamo svorio centro, Forester atitinka JAV keliamus federalinius saugos standartus keleiviniams automobiliams – nereikalauja įspėjimo ženklo. Automobilis pradedamas pardavinėti plačiojoje, globalioje rinkoje.

Subaru Forester dalys gaminamos vienam kėbulo tipui – tai 4 durų visureigis. Būtent dėl šios priežasties šis automobilis tinka eksploatuoti tiek mieste, tiek užmiestyje. Variklių įvairovė nėra labai plati, prieinami 2.0 L galios varikliai Japonijoje, tačiau kitose pasaulio vietose galima įsigyti Forester su 2.5 L varikliu.

2000 m. Amerikos rinkai išleidžiamas modelio feisliftas: patobulinamos kėbulo dalys (bamperiai, sparnai ir pan.), taip pat interjeras.