Prekių katalogas
+370 685 64 002
SUBARU FORESTER, 03 - 05
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

SUBARU FORESTER, 03 - 05

2003 - 2005
Closed Off-Road Vehicle

SUBARU FORESTER, 03 - 05 dalys

SUBARU FORESTER, 03 - 05 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Subaru Forester dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir  (ar) funkciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote vairo stiprintuvo bakelio, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Vairo stiprintuvo bakeliai“.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Jis reikiamą dalį užsakys specialiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kuriam reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – savo darbą išmanantis specialistas, tad Subaru Forester dalys bus rastos greičiau.

Subaru Forester dalys pradėtos gaminti 1997-aisiais metais. Išvis yra penkios šio modelio kartos, automobiliai gaminami iki šių dienų. Subaru Forester dalys, gamintos 2002–2008 m., priklauso jau antrajai kartai. 2003 m. modelis debiutavo Čikagos automobilių parodoje 2002-aisiais metais.

Kuo naujesnės kartos modelis skiriasi nuo ankstesniosios? Sumažintas bendras automobilio svoris (atsiranda aliuminių komponentų), tačiau pastebimiausias pakitimas – galutinai įvedamas 2.5 L variklis (paprastai su įpurškimo galimybe ir turbokompresoriumi), JAV rinkai taip pat siūlomas variklis su turbokompresoriumi.

Forester automobilis su 2.5 L, 4 cilindrų varikliu turi guminį variklio diržą, tad siūloma jį keisti nuvažiavus 169 000 km. Taip pat siūloma atidžiau prižiūrėti vandens siurblį, termostatą, diržo įtempiklį ir pan.

Taip pat įvertinamas antrosios kartos modelio saugumo aspektas – jis įvertinimas 5 žvaigdžutėmis. Subaru Forester dalys ir automobiliai pardavinėjami beveik visose pasaulio rinkose: įeina Indijos (tiesa, po tam tikro laiko prekyba nutrūksta), Kinijos, Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitos rinkos.