+370 685 64 002
SUBARU IMPREZA, 08 - 12
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

SUBARU IMPREZA, 08 - 12

2008 - 2012
Saloon,Hatchback

SUBARU IMPREZA, 08 - 12 dalys

SUBARU IMPREZA, 08 - 12 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Subaru Impreza dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti apatinį rėmą, spauskite „Kėbulo dalys“, „Rėmai, sutvirtinimai“ ir „Rėmas apatinis“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Subaru Impreza dalys bus rastos kur kas greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas pateiks specialųjį užsakymą mūsų tiekėjams. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti gavus avansą.

Subaru Impreza dalys gaminamos japonų korporacijos „Subaru“. Tai penkias kartas turintis modelis, pradėtas gaminti dar 1992-aisiais metais. Dalys ir automobiliai, gaminti 2007–2014 m. priklauso jau trečiai kartai – šios kartos modelis debiutavo Niujorko automobilių parodoje 2007 m. balandžio mėnesį.

Trečiosios kartos Subaru Impreza dalys ir pats automobilis – kiek ilgesnis, platesnis, su ilgesne važiuokle. Kitos naujovės: inovatyvi saugumo įranga, langai su rėmais – taip sugeriamas iš lauko sklindantis triukšmas, vibracija.

Subaru Impreza dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas (skirstomas į platesnį ir siaurąjį), 4 durų hečbeką (platusis ir siaurasis). Prieinami šeši varikliai automobilio komplektacijoje: 1.5 L EL15 H4, taip pat didelė įvairovė 2.0 L galios variklių: EJ20 H4 / EJ H4-T ir toks pat dyzelio variantas. Yra ir galingesnis variklis – 2.5 L EJ25 H4 / EJ25 H4-T.

Automobilis su 2.5 L galios varikliu labiausiai paplito Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Kanadoje. Subaru Impreza dalys ir automobilis Kanados rinkai po 2009 m. šiek tiek patobulintas: išleidžiama Impreza su galiniais diskų stabdžiais, elektroniniu stabilumo valdikliu, taip pat su nudažytomis durų rankenomis.

Subaru Impreza dalys, automobilis rinkoje dar vadinamas: „Subaru Outback Sport“, „Subaru Impresa B3“ – Izraelyje.