+370 685 64 002
SUBARU IMPREZA (GP/GJ), 12 - 16
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

SUBARU IMPREZA (GP/GJ), 12 - 16

2012 - 2016
Saloon,Hatchback

SUBARU IMPREZA (GP/GJ), 12 - 16 dalys

SUBARU IMPREZA (GP/GJ), 12 - 16 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Subaru Impreza dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote sparno, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Sparnas“.

Jeigu reikiamos detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš mūsų tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Subaru Impreza dalys bus rastos kur kas greičiau.

Subaru Impreza dalys ir automobilis – penkias kartas leistas modelis. Pirmasis modelis į rinką išleistas 1992 metais Japonijoje. Tai japonų kompanijos „Subaru“ gaminami automobiliai, pasižymintis tvarumu, inovatyvumu – automobilis puikiai tinka tiek šeimai, tiek verslo susitikimams.

Subaru Impreza dalys, gaminamos nuo 2011 iki 2016 m., priklauso jau ketvirtajai modelio kartai. Tiesa, 2011 m. Impreza pristatyta Niujorko automobilių parodoje, tačiau į rinką išleista tik 2011 m. pabaigoje, 2012 m. pradžioje.

Subaru Impreza dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas ir hečbekas. Taip pat išleistas universalas, jis vadinasi „Subaru Levorg“ ir priskirtas ne šiam modeliui dėl kitokio kėbulo. Variklių įvairovė kiek pakitusi nuo ankstesnių kartų: prieinami 1.6 L / 2.0 L H4 varikliai ir 2.0 L H4-T variklis, varomas tiek dyzeliu, tiek benzinu.

Naujasis, ketvirtosios kartos Impreza modelis beveik tokio pat dydžio kaip ankstesnės kartos automobiliai, tačiau jis – kur kas lengvesnis, taupantis degalus ir kaip teigia kompanija, geresnės komplektacijos.

2012 m. Subaru Impreza dalys ir modelis – pakeičiamas, prailginama važiuoklė, tad viduje atsiranda daugiau vietos keleiviams. Interjere – aukštesnės kokybės medžiagos. Tai ir automobilio dydžio pakeitimą apibrėžė Japonijos valdžios nurodymai, nes Impreza Japonijoje laikoma itin geros kokybės, gerai parduodamu automobiliu.

2015–2016 m. leistas modelis turi patobulintus bamperius, groteles, šoninius veidrodėlius ir geresnę garso izoliaciją.