+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

TOYOTA - dalys

TOYOTA - dalys

Mūsų sandėliuose rasite dalių 111-ai Toyota modelių. Atsarginės Toyota dalys yra dauguma: el. parduotuvėje rasite sparnų, bamperių, grotelių, moldingų, galinių ar priešrūkinių žibintų, valytuvų ir kitų reikalingų dalių „Toyota Prius“ ar „Toyota Corolla“ automobiliams.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.


Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Toyota dalys, automobiliai – japonų kompanijos „Toyota“, įsikūrusios 1937 m., nuopelnas. Įmonė yra laikoma didžiausia automobilių gamintoja pasaulyje. Toyota automobiliai yra populiariausi japonų gamintojų siūlomi automobiliai. Visame pasaulyje „Toyota Corporation“ įmonėje dirba 70 tūkst. darbuotojų, o surinkimo gamyklų taip pat turi daugiau nei 60 – šie skaičiai realūs.

Toyota dalys taip pat pasižymi kokybe, patikimumu, tačiau kuo ši kompanija skiriasi nuo kitų automobilių gamintojų? Toyota turi ką pasiūlyti: viena iš unikaliausių „Toyota“ technologijų yra hibridinė varančioji sistema – „Hybrid Synergy Drive“. Čia verta paminėti „Toyota Prius“ modelį. Šis automobilis yra hibridinės technologijos pradininkas – efektyvus ir aplinką tausojantis važiavimas. Toyota kompanijos inžinieriai daro viską, kad sumažintų neigiamą poveikį gamtai, aplinkai: rūpinamasi ne tik ekologiškesniu automobilių eksploatavimu, bet ir jų projektavimu, gamyba, logistika. Taigi saugos standartas šiai įmonei yra prioritetas.

Belieka pasakyti, kad kone šimtmetį besitęsianti abipusė simpatija tarp gamintojų ir pirkėjų užtikrina šios įmonės gyvavimą.