Parduotuvių kontaktai

TOYOTA AURIS (E18), 01.13 - 08.15 dalys

TOYOTA AURIS (E18), 01.13 - 08.15 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau esate pasirinkę savo automobilio modelį (Toyota Auris E18 dalys)? Tai padaryti galite rinkdamiesi kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote akumuliatoriaus, spauskite kategoriją „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Akumuliatorius“.

Jeigu nerandate Jums reikalingos detalės, parašykite vadybininkui per apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“ – patyręs specialistas reikiamą detalę ras greičiau iš visų turimų 300 000 prekių pozicijų.

Jeigu Jūsų ieškomos detalės nebus mūsų sandėlyje – tai ne problema. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir reikiamą dalį gausite tiesiai iš tiekėjų. Kad galėtume vykdyti spec. užsakymą, reikalingas avansas.

Toyota Auris E18 dalys ir modeliai – japonų kompanijos „Toyota“ tris kartas gaminami automobiliai. Antroji karta pradėta gaminti 2012-aisiais metais, ši karta žymima E180.

Toyota Auris E18 dalys ir automobiliai visame pasaulyje vadinami skirtingais pavadinimais. Australijoje ir Azijoje šis modelis vadinamas „Toyota Corolla“, kitur – „Scion iM“ arba „Toyota Corolla iM“. Toyota Auris E18 dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Automobilio dizainą kūrė Koičis Suga (Koichi Suga). Toyota Auris E18 dalys gaminamos 4 durų hečbeko arba universalo kėbulo tipams. Pastaruosius gamina „Toyota New MC“ platformoje.

Modelio komplektacijoje gali būti keli variklių variantai. Benzino variklį galima rinktis iš penkių variantų: 1.2, 1.33, 1.5, 1.6 ir 1.8 L. Prieinami du dyzelio varikliai: tai 1.4 ir 1.6 L. Taip pat yra hibridinis modelio variantas su 1.8 L varikliu.

Antrosios kartos Toyota Auris E18 dalys ir automobilis – platesnis, žemesnis ir prabangesnis. Eksterjeras ir interjeras primena „Corolla E170“ modelį. Pirmą kartą modelis debiutuoja 2012-aisiais metais Paryžiaus automobilių parodoje. Europoje modelis pradedamas pardavinėti 2013 metais, Japonijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje – 2012-ais metais.