Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA AVENSIS (T27), 10.08 - 01.12
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA AVENSIS (T27), 10.08 - 01.12

2008 - 2012
Saloon,Estate

TOYOTA AVENSIS (T27), 10.08 - 01.12 dalys

TOYOTA AVENSIS (T27), 10.08 - 01.12 dalys

Kaip rasti norimą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Toyota Avensis dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti termostato laikiklį, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir „Termostatai, jų dalys“ ir „Termostato laikiklis“.

Nerandate tam tikros detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“ – Toyota Avensis dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

Trečiosios kartos Toyota Avensis dalys ir automobiliai pirmą kartą pristatomi 2008 metais Paryžiaus automobilių parodoje. Į rinką pradedami leisti 2009 metais. Tai 4 durų sedano ir universalo kėbulo tipų automobiliai.

Toyota Avensis dalys ir modeliai gaminami „Toyota New MC“ platformoje. Toyota Avensis dalys į automobilius surinkinėjamos Anglijoje, nors „Toyota“ kompanija priklauso japonams.

Trečiosios kartos Toyota Avensis dalys ir automobiliai – išskirtinio, elegantiško, atletiško dizaino modeliai. Kompanijos tikslas – sukurti patogiausią pakabą (McPherson) rinkoje, neprarandant aerodinamikos ir gero valdymo. Automobilio komplektacijoje – ryškią šviesą skleidžiantys LED žibintai, kurie dar ir taupo energiją. LED dienos žibintai (DRL) ir posūkių apšvietimas automobilio dizainui prideda išbaigtumo, elegantiškumo.

Naujasis Avensis modelis – itin saugus. Automobilio komplektacijoje: septynios oro pagalvės, aktyvūs galvos atlošai, kurie autoįvykio metu sumažina tikimybę patirti kaklo traumą. Euro NCAP ištestavus automobilį jam skiria 5 saugumo žvaigždutes.

Galima rinktis variklį iš 7 variantų: 3 benzininiai ir 4 dyzeliniai atitikmenys. Taip pat automobilyje įmontuotos, įdiegiamos kitos naujausių technologijų sistemos. Pavyzdžiui, „Pre-Collision“ sistema saugo automobilį nuo susidūrimo, įdiegta nukrypimo iš kelio juostų sistema ir sistema, atpažįstanti kelio ženklus.