+370 685 64 002
TOYOTA AVENSIS VERSO, 01 - 09
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA AVENSIS VERSO, 01 - 09

2001 - 2009

TOYOTA AVENSIS VERSO, 01 - 09 dalys

TOYOTA AVENSIS VERSO, 01 - 09 dalys

Kaip el. parduotuvėje ieškoti autodalių, kai pasirinkau modelį (Toyota Avensis Verso dalys)? Kairėje pusėje išdėstytos automobilių dalių kategorijos – jos suskirstytos pagal atliekamą detalės funkciją arba vietą automobilio komplektacijoje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti bamperio groteles, spauskite „Kėbulo dalys“, „Grotelės, jų dalys“ ir „Bamperio grotelės“.

Pasinaudokite gyvąja pagalba „Pagalba gyvai!“, jeigu nerandate reikiamos detalės ir / arba jos nėra mūsų asortimente. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Toyota Avensis Verso dalys bus rastos greičiau, o jei detalės neturėsime – suformuosime spec. užsakymą ir dalį gausite tiesiai iš tiekėjų.

Toyota Avensis Verso dalys ir automobiliai – japonų kompanijos „Toyota“ jau tris kartas gaminami modeliai. Antroji karta į rinką leidžiama iki 2009 metų.

Toyota Avensis Verso dalys gaminamos 4 durų sedano, hečbeko arba universalo kėbulo tipams. Verso modelio versija – tai vienatūrio miniveno kėbulo tipo automobilis.

Šie modeliai gaminami „Toyota MC“ platformoje. 2003 m. Avensis Japonijoje pakeičia V50 serijos modelius „Vista“ ir „Vista Ardeo“. Kaip ir „Toyota Echo“ bei „Toyota Corolla“, naujojo modelio

dizainas kuriamas Prancūzijoje. Antrosios kartos Avensis – vienintelis pardavinėjamas Egipte ir Maroke.

Komplektacijoje prieinami šie varikliai: 1.6, 1.8 ir 2.0 litrų turbodiesel ir 2.4 litrų keturių cilindrų varikliai. Tai pirmasis Avensis modelis, eksportuotas į Japoniją. Šio modelio universalas eksportuojamas į Naująją Zelandiją su 1.8 ir 2.0 litrų varikliais, o Didžiosios Britanijos rinkoje nėra siūlomas 1.6 litrų variklis.

Toyota Avensis Verso dalys ir automobiliai pelno kelis apdovanojimus. Vienas iš jų: 2004 metais airių žurnale „What Car?“ laikomas geriausiu šeimos automobiliu. Avensis pripažįstamas erdviausiu ir didžiausiu Toyota sedano kėbulo tipo modeliu.

2009 metais antros kartos modelį pakeičia naujesnė modelio versija – išleidžiama trečioji karta.