+370 685 64 002
TOYOTA CAMRY (30), 09.01 - 05
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA CAMRY (30), 09.01 - 05

2001 - 2005
Saloon

TOYOTA CAMRY (30), 09.01 - 05 dalys

TOYOTA CAMRY (30), 09.01 - 05 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Toyota Camry 30 dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti LED darbinį žibintą, spauskite „LED žibintai“, „LED dienos žibintai“ ir „LED darbinis žibintas“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Toyota Camry 30 dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

Toyota Camry 30 dalys ir automobiliai – tai japonų kompanijos „Toyota“ gaminami modeliai. Rinkoje jie taip pat vadinami „Daihatsu Altis“ ir „Toyota Vienta“ pavadinimais.

Toyota Camry 30 dalys ir automobiliai į rinką leisti nuo 2001 metų. Tai keturių durų sedano kėbulo tipas, gaminamas „Toyota K“ platformoje.

Toyota Camry 30 dalys į automobilius surinkinėjamos kone visame pasaulyje: Japonijoje, Australijoje, Indijoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Filipinuose, Taivane, Tailande ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Automobilio dizainą kūrė Hiroikis Metsugis (Hiroyuki Metsugi). Dizaineris buvo atsakingas ir už modelio feisliftą, leistą 2003 m.

Prieinami šie variklių variantai: 2.4 L 2AZ-FE l4, 3.0 L 1MZ-FE V6 ir 3.3 L 3MZFE V6 SE varikliai. Modelis gali būti su priekiniais varomaisiais ratais arba visi ratai būna varomieji.

Automobilio dizainas skirstomas į įprastą ir prestižinį. Prestižinis modelio variantas – azijietiškas Camry, kuris yra labiau chromuotas, turintis didesnius galinius žibintus, daugiau dėmesio buvo skiriama jo pločiui.

Automobilis ne tik patrauklus išore – taip pat įdiegtos įvairios saugumo sistemos. Pavyzdžiui, ABS, stabilumo kontrolė, šoninės oro pagalvės-užuolaidos. „Insurance Institute for Highway Safety“ automobilio saugumą vertina palankiai.