Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA CAMRY, 15 - 17
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA CAMRY, 15 - 17

2015 - 2017

TOYOTA CAMRY, 15 - 17 dalys

TOYOTA CAMRY, 15 - 17 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota Camry dalys) ir nežinote, kaip ieškoti norimų autodalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių el. parduotuvės kategorijų, jai išsiskleidus paiešką siaurinkite pagal ieškomos detalės funkciją arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti veidrodėlį, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir „Veidrodėlis“.

Nepavyksta rasti autodetalės? Siųskite užklausą vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Jei tam tikros detalės nerasite mūsų asortimente, praneškite vadybininkui – jis suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Camry dalys ir modeliai – japonų kompanijos „Toyota“ gaminami 4 durų sedano kėbulo tipo automobiliai. 2014 metais Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje pristatomas naujasis Camry feisliftas.

Pagrindiniai pokyčiai daugiausiai susiję su eksterjero kėbulo plokštėmis ir jų keitimu – nepakitęs išlieka tik stogas. Priekinio bamperio dizainas – agresyvesnis, grotelės – platesnės, trapecijos formos. Interjeras – iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kad būtų sumažintas vėjo ir kelio keliamas triukšmas, patobulinami durų ir langų tarpeliai – jie praleidžia mažiau garso.

2014 metais modelį pradedama pardavinėti Rusijos rinkoje. Naujasis modelis turi 2.0 L 6AR-FSE variklį. 2015 metais Kinijoje ir Australijoje pradedamos pardavinėti  Toyota Camry dalys ir feisliftas.

2015 metų vasario mėnesį „Toyota“ išleidžia Camry specialųjį leidimą Jungtinių Amerikos Valstijų rinkai – tai 12 000 Camry automobilio vienetai. Tai išskirtinės blizgios juodos spalvos arba perlo baltumo modelis su sidabriniais ratlankiais, mėlynos spalvos dizaino akcentais, kurie pasikartoja ir interjero detalėse.

Pridedama standartinė įranga su stoglangiu, sistema, leidžianti be rakto atrakinti ir užvesti automobilį, taip pat „Qi“ įrenginys, skirtas mobiliesiems telefonams.