Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA CAMRY, 17 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA CAMRY, 17 -

2017 - -
Saloon

TOYOTA CAMRY, 17 - dalys

TOYOTA CAMRY, 17 - dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Toyota Camry dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote galinės arkos, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir toliau „Galinė arka“.

Nerandate detalės? Parašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip Toyota Camry dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų el. parduotuvėje, rašykite vadybininkui – jis suformuos specialųjį užsakymą. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Toyota Camry dalys ir automobiliai, gaminami nuo 2017 metų, priskiriami naujausiai, aštuntai modelio kartai. Toyota Camry dalys į automobilius surinkinėjamos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje, Kinijoje, Indijoje, Malaizijoje, Rusijoje, Taivane ir Tailande.

Toyota Camry dalys gaminamos 4 durų sedano kėbulo tipui. Automobilio dizainą kūrė Ianas Kartabianas (Ian Cartabiano), Šinas Okahara (Shin Okahara), taip pat Kenas Kubota (Ken Kubota), Tošimitsu Araki (Toshimitsu Araki) ir Činatsu Kato (Chinatsu Kato). Šis modelis taip pat vadinamas „Daihatsu Altis“.

2017 metais Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje pristatomas naujasis Camry modelis. Japonijoje ir Australijoje, Šiaurės Amerikoje modelis į rinką išleidžiamas tais pačiais metais, kitose šalyse pasirodo 2018 metais. Japonų kompanija „Toyota“ naująjį modelį gamina „Toyota New Global architecture“ platformoje, kartu su „Toyota Prius“ hibridu hečbeku ir krosoveriu „Toyota C-HR“.

Prieinami tokie varikliai automobilio komplektacijoje: 2.0 L l4 6AR-FSE (Kinijos rinkoje), 2.5 L l4 A25A-FKS / 2AR-FE (Rytų Europos, Viduriniųjų Rytų ir Australijos rinkose), 3.5 L V6 2GR-FKS ir 2.5 L l4 hibridinis modelio variantas.

Toyota Camry dalys ir automobiliai bus pirmieji su „Open-Source“ operacine sistema, kurta kompanijos Linux. Automobilyje įdiegtos standartinės saugos sistemos: pėsčiųjų aptikimo sistema, greičio matuoklio kontrolė, sistema, įspėjanti išvažiavus už kelio ribų, juostų, taip pat su vairo stiprintuvu ir kitos sistemos.