Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA COROLLA, 09 - 13
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA COROLLA, 09 - 13

2009 - 2013

TOYOTA COROLLA, 09 - 13 dalys

TOYOTA COROLLA, 09 - 13 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Corolla dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas pagal automobilių dalių vietą automobilyje, atliekamas funkcijas, tad rinkitės vieną iš jų. Pavyzdžiui, jeigu ieškote interkulerio, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ (esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje) – taip Toyota Corolla dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Toyota Corolla dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2009 iki 2013 metų, priskiriami dešimtai modelio kartai. Tai automobilis su patogiu interjeru, išskirtiniu dizainu. Taip pat Toyota Corolla yra ekonomiškas 4 durų sedano arba universalo kėbulo tipo automobilis.

Toyota Corolla dalys į automobilius surinkinėjamos daugelyje šalių: pradedant Japonija, JAV, Kanada, Kinija, baigiant Pietų Afrika, Taivanu, Indija, Malaizija, Pakistanu, Tailandu, Vietnamu, Brazilija ir Venesuela.

Toyota Corolla dalys ir automobilis – kelių dizainerių darbas. Masakis Okue (Masaki Okue) ir Tatsuja Sonoda (Tatsuya Sonoda) – dizaineriai, kūrę 2004 metų tarptautinę modelio versiją. Tatsurou Košino (Tatsurou Koshino) ir Tetsuja Nakagava (Tetsuya Nakagawa) atsakingi už tarptautinį modelio feisliftą, kurio dizainą kūrė 2008-aisiais metais.

Modelio komplektacijoje – įvairūs varikliai. Galima rinktis 1.3–2.4 L benzino variklį ir 1.4 arba 2.0 L dyzelio variklį. Toyota Corolla dalys ir automobilis pagamintas taip, kad interjere būtų nemažai vietos, bagažinė – talpi, taip pat taupytų degalus ir būtų patogus eksploatuoti.

Automobilio patikimumas (reliability) vertinamas itin gerai. Tinkamai prižiūrimas modelis ir jo detalės tarnauja ilgą laiką. Svarbiausia tepalus keisti / papildyti laiku, t. y. kas šešis mėnesius – tai užtikrins puikų automobilio eksploatavimą.