+370 685 64 002
TOYOTA COROLLA (E12), 01.04 - 03.07
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA COROLLA (E12), 01.04 - 03.07

2004 - 2007

TOYOTA COROLLA (E12), 01.04 - 03.07 dalys

TOYOTA COROLLA (E12), 01.04 - 03.07 dalys

Kaip ieškoti reikalingų detalių pasirinktam automobilio modeliui (Toyota Corolla H/B dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilio komplektacijoje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti apsaugą po varikliu, spauskite „Kėbulo dalys“, „Variklio apsaugos, posparniai“ ir „Apsauga po varikliu“.

Nerandate automobilio detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Toyota Corolla H/B dalys bus rastos greičiau. Jeigu kokios nors detalės nebus mūsų asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir dalį gausite iš tiekėjų. Spec. užsakymo vykdymui reikalingas avansas.

Toyota Corolla H/B dalys, gamintos nuo 2002 m. priskiriamos devintajai šio modelio kartai. Japonijoje leistas modelio hečbeko kėbulo tipas vadinamas Toyota Allex pavadinimu, o hečbekas, gamintas ne tik Japonijoje, bet ir Pietų Afrikoje bei Izraelyje vadinamas Toyota Corolla RUNX pavadinimu.

Toyota Corolla H/B dalys į automobilius surinkinėjamos daugelyje šalių. Kelios iš jų: Japonija, Kanada, Jungtinės Amerikos Valstijos, Brazilija, Pakistanas, Filipinai, Indonezija ir kitos.

Toyota Corolla H/B dalys gaminamos 2 arba 4 durų hečbeko kėbulo tipui. 2 durų hečbekas prieinamas tik Europos rinkai. Devintosios kartos Toyota Corolla, iš pradžių vadinta prabangiu sedanu, vėliau prieinamos kainos hečbeku, pamažu įgyja universalaus automobilio vardą. Naująjį modelį paruošia globaliai rinkai – jis tinka įvairiems poreikiams lūkesčiams. Devintosios kartos Corolla – universaliausi ir populiariausi Toyota modeliai.