Parduotuvių kontaktai

TOYOTA COROLLA (E170) USA TYPE, 14 - dalys

TOYOTA COROLLA (E170) USA TYPE, 14 - dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota Corolla E170 USA type dalys) ir nežinote, kaip ieškoti norimų autodalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių el. parduotuvės kategorijų, jai išsiskleidus paiešką siaurinkite pagal ieškomos detalės funkciją arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti valytuvų mechanizmą, spauskite „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvų mechanizmas“.

Nepavyksta rasti autodetalės? Siųskite užklausą vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Jei tam tikros detalės nerasite mūsų asortimente, praneškite vadybininkui – jis suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Corolla E170 USA type dalys ir automobilis išties labai panašus į tarptautinį modelio variantą, skiriasi tik kėbulo priekis ir galas. Dizainas – įkvėptas modelio „Furia“. Amerikietiškoje modelio versijoje patobulintas priekinis stiklas ir jo nuolydžio kampas, inžinieriai orientuojasi į vėjo pasipriešinimo sumažinimą – „Toyota“ kompanija orientuojasi į aerodinamiškesnius automobilius ir jų gamybą.

Šiaurės Amerikos Corolla debiutuoja 2013 metų birželio 6 dieną, europietiškas modelio variantas paskelbiamas kitą dieną – birželio 7-ąją. Šie dizaino ir komplektacijos sprendimai perimami iš „Toyota Furia“ modelio: patvarūs grindų tvirtinimai ir plieno medžiaga, išplėstas ir išsamus automobilio testavimas bei kompiuterinis modeliavimas leido sukurti patvarią automobilio konstrukciją, kuri užtikrintų keleivių saugumą.

Toyota Corolla E170 USA type dalys gaminamos Kanadoje, apie 25 % dalių yra siunčiamos iš Japonijos. Komplektacijoje yra 1.8 L 2ZR-FE variklis (98 kW) arba 2ZR-FAE (100 kW) variklis. Kėbulo tipas – 4 durų sedanas.

Toyota Corolla E170 USA type dalys ir automobilis įvertintas aukščiausiais saugumo balais. Tai pirmasis kompaktiškas automobilis, turintis standartinius LED artimosios šviesos žibintus. Papildoma vieta kojoms, erdvus salonas, aštuonios oro pagalvės, „Bluetooth“, telefonas ir kitos sistemos, valdomos laisvų rankų technologija.