+370 685 64 002
TOYOTA COROLLA SDN (EURO TYPE), 07 - 14
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA COROLLA SDN (EURO TYPE), 07 - 14

2007 - 2014
Saloon

TOYOTA COROLLA SDN (EURO TYPE), 07 - 14 dalys

TOYOTA COROLLA SDN (EURO TYPE),  07 - 14 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Corolla SND Euro type dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas pagal automobilių dalių vietą automobilyje, atliekamas funkcijas, tad rinkitės vieną iš jų. Pavyzdžiui, jeigu ieškote priekinio žibinto, spauskite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Priekiniai žibintai, jų dalys“ ir „Žibintas priekinis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ (esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje) – taip Toyota Corolla SND Euro type dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Toyota Corolla SND Euro type dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2007 metų, priskiriami dešimtai modelio kartai. Automobilius gamina japonų kompanija „Toyota“ – viena iš geriausių automobilių gamintojų pasaulyje.

Toyota Corolla SND Euro type dalys į automobilius surinkinėjamos daugiau nei 10 valstybių: Japonijoje, JAV, Kanadoje, Pietų Afrikoje, Kinijoje, Taivane, Indijoje, Malaizijoje, Pakistane, taip pat Tailande, Vietname, Brazilijoje ir Venesueloje.

Toyota Corolla SND Euro type dalys ir automobiliai – ne vieno dizainerio darbas. Automobilio dizainą tarptautinei modelio versijai kūrė Masakis Okue (Masaki Okue) ir Tatsuja Sonoda (Tatsuya Sonoda), o feisliftui, kurį į rinkas leido nuo 2008 m., dizainą sukūrė Tatsurou Košino (Tatsurou Koshino) ir Tetsuja Nakagava (Tetsuya Nakagawa).

Toyota Corolla SND Euro type dalys gaminamos 4 durų sedanui, automobilis gaminamas „Toyota MC“ ir „Toyota New MC“ platformose.

Toyota Corolla SND Euro type dalys ir modelis pirmą kartą Europoje išleidžiamas Airijoje – tai viena iš pirmųjų šalių, kuri pradėjo prekiauti naujuoju automobiliu. Prieinami 1.4 L benzino ir dyzelio varikliai šiems modelio variantams su tokiais apdailos lygiais: Terra, Strata, Luna ir Sol.

Modeliai, skirti Europos rinkai, yra gaminami bei surinkinėjami Turkijoje ir Japonijoje.