Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA COROLLA SDN (USA TYPE), 03 - 08
Prekių katalogas

TOYOTA COROLLA SDN (USA TYPE), 03 - 08 dalys

TOYOTA COROLLA SDN (USA TYPE),  03 - 08 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Toyota Corolla SDN USA type dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote aušinimo radiatoriaus, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Aušinimo radiatoriai, jų dalys“ ir „Radiatorius“.

Jeigu reikiamos detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Spec. užsakymui vykdyti būtinas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Toyota Corolla SDN USA type dalys bus rastos kur kas greičiau.

Toyota Corolla SDN USA type dalys ir automobiliai rinkoje vadinami keliais pavadinimais. Pavyzdžiui, Izraelyje Corolla vadinasi Corolla GLI, Japonijoje, Pietų Afrikoje ir Izraelyje modelio hečbekas vadinamas Corolla RUNX, Indijoje, Taivane, Azijoje – Toyota Corolla Altis ir pan.

Toyota Corolla SDN USA type dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, JAV, Kanadoje, P. Afrikoje, Jungtinėje Karalystėje, Turkijoje, Kinijoje, Indijoje, Malaizijoje, Brazilijoje ir kitose valstybėse.

Toyota Corolla SDN USA type dalys ir automobilis debiutuoja 2002 metais Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje. Tai devintai modelio kartai priskiriamas 4 durų sedanas, orientuotas į Š. Amerikos rinką.

Šios kartos modelis gamintas iki 2008 m. Automobilio komplektacijoje – 1.8 L variklis. Nuo ankstesnės kartos naujoji Corolla skiriasi sportiškesniu automobilio priekiu, galiniais bamperiais ir šoninėmis sijomis. Išlaikomos tokios pat sėdynės ir priešrūkiniai žibintai. 2005 metais. modelis atnaujinamas, išleidžiamas automobilis su nauju grotuvu, galiniais žibintais, ratlankiais ir interjero akcentais.