+370 685 64 002
TOYOTA COROLLA VERSO, 04 - 09
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA COROLLA VERSO, 04 - 09

2004 - 2009
MPV

TOYOTA COROLLA VERSO, 04 - 09 dalys

TOYOTA COROLLA VERSO, 04 - 09 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (Toyota Corolla Verso dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote apatinės skardos, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bamperiai, jų dalys“ ir „Apatinė skarda“.

Jeigu reikiamos detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Spec. užsakymui vykdyti būtinas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad Toyota Corolla Verso dalys bus rastos kur kas greičiau.

Toyota Corolla Verso dalys, gamintos nuo 2004 iki 2009 m., priskiriamos trečiajai modelio kartai. Danijos rinkoje šis modelis vadinamas „Toyota Sportsvan“, Olandijoje – „Toyota Verso“.

Toyota Corolla Verso dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Turkijoje. Modelio komplektacijoje prieinami keturi variklių variantai: 1.6 L, 1.8 L benzino varikliai ir 2.0 ir 2.2 L dyzelio varikliai.

Pirmą kartą šis modelis pristatomas 2004 metų vykusioje Ženevos automobilių parodoje. Tai pirmasis „Toyota“ modelis, kurio dizainas buvo kuriamas už Japonijos ribų. Dizaino sprendimai priimami pietų Prancūzijoje, „Toyotos“ europietiškame dizaino centre.

Prieš išleisdama modelį į rinką, kompanija tikisi, jog šis modelis bus orientuotas į Europą, tačiau nesitikima, jog Corolla Verso bus geriausiai parduodamas kompaktiškas vienatūris rinkoje.

Toyota Corolla Verso dalys ir automobiliai pardavinėjami Europoje, Maroke, Kenijoje, Pietų Afrikoje. Nors modelį gamina japonai, jų rinkoje šis modelis nepasirodo.

Modelio privalumai: patogus salonas ir prietaisų skydelis, galimybė vos per kelias sekundes iš penkiaviečio automobilio paversti į septynvietį. Toyota Corolla Verso dalys ir automobilis yra patikimas šeimos automobilis, kuris dar ir taupo kurą, yra ekonomiškas.