+370 685 64 002
TOYOTA COROLLA VERSO, 02 - 04
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA COROLLA VERSO, 02 - 04

2002 - 2004
MPV

TOYOTA COROLLA VERSO, 02 - 04 dalys

TOYOTA COROLLA VERSO, 02 - 04 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota Corolla Verso dalys) ir nežinote, kaip ieškoti autodalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių el. parduotuvės kategorijų, šiai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės funkciją arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti išsiplėtimo bakelį, paiešką pradėkite nuo kategorijos „Kėbulo dalys“, tuomet „Bakeliai“ ir „Išsiplėtimo bakelis“.

Nerandate reikiamos detalės arba jos nėra mūsų asortimente? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad reikiamos Toyota Corolla Verso dalys bus rastos greičiau. Jei detalės neturėsime, ją užsakysime specialiai iš tiekėjų. Specialiajam užsakymui vykdyti būtinas avansas.

Toyota Corolla Verso dalys gaminamos vienatūrio miniveno kėbulo tipui. Šis modelis yra mėgstamas visoje Europos rinkoje.

Toyota Corolla Verso dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2002 iki 2004 m., priskiriami jau devintajai modelio kartai. Šios kartos Corolla Verso – su daugiau įvairios įrangos, interjero apdaila ir medžiagos – aukštos kokybės, ergnomiškas prietaisų skydelis ir komfortiškos sėdynės. Pamažu modelis panašėja į aukštesnės klasės modelius.

Toyota Corolla Verso dalys ir automobiliai pagaminti taip, kad būtų patikimi ir taupūs. Japonų kompanija „Toyota“, kaip ir daugelis automobilių gamintojų, susilaukia nusiskundimų dėl kietokos pakabos, dinamikos ir ankšto salono. Tačiau daugelis pripažįsta, jog Toyota Corolla Verso dalys ir automobiliai yra aukštos kokybės, ekonomiški, sulanksčius galines sedynes bagažinė tampa itin erdvia.