+370 685 64 002
TOYOTA HIGHLANDER, 14 - 16
Prekių katalogas

TOYOTA HIGHLANDER, 14 - 16 dalys

TOYOTA HIGHLANDER, 14 - 16 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Toyota Highlander dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti galinį žibintą, spauskite „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Galiniai žibintai, jų dalys“ ir „Žibintas galinis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Toyota Highlander dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas išankstinis avansas.

2013 metais Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje paskelbiama, jog bus leidžiama trečioji Highlander modelio karta. Tai 4 durų krosoverio kėbulo tipo automobilis.

Toyota Highlander dalys trečiai modelio kartai buvo pradėtos gaminti 2013 metais, modelis pasirodo po metų – 2014 m. Australijoje šis modelis turi kitą pavadinimą – tai „Toyota Kluger“, kuris reiškia protingą.

Toyota Highlander dalys į automobilius surinkinėjamos Kinijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Automobilį gamina „Toyota K“ platformoje.

Trečiosios kartos Highlander automobilis – ilgesnis ir platesnis už ankstesnių kartų modelius. Dizainas nebe toks kampuotas – kampai apvalinami, modelis aerodinamiškesnis. Modelio dizainą kūrė Metas Sperlingas (Matt Sperling).

2014 m. krosoveris talpina 8 žmones – antrosios eilės sėdynės yra stumdomos. Salono medžiaga – itin švelni.

Taip pat automobilyje yra nemažai saugumo sistemų. Pavyzdžiui, LDA sistema įspėja vairuotoją, kai automobilis nukrypsta už kelio juostų ribų. Įdiegta PCS (Pre-Collision System) padeda išvengti susidūrimo su kita transporto priemone arba pėsčiuoju. Automobilyje yra aklosios zonos kontrolė, HR radijas ir kitos technologijos, lengvinančios vairavimą.

Modelio komplektacijoje – 5 varikliai. Tai 2.0, 2.7, du 3.5 litrų benzino varikliai ir 3.5 litrų hibridinis modelio variantas. Toyota Highlander dalys ir automobiliai – kokybiški, ekonomiški ir komfortiški. Šios kartos Highlander netgi tampa Niujorko miesto taksi automobiliais.