Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA HIGHLANDER, 11 - 13
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA HIGHLANDER, 11 - 13

2011 - 2013

TOYOTA HIGHLANDER, 11 - 13 dalys

TOYOTA HIGHLANDER, 11 - 13 dalys

Kaip ieškoti reikalingų detalių pasirinktam automobilio modeliui (Toyota Highlander dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilio komplektacijoje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti posparnį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir  „Posparnis“.

Nerandate automobilio detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Toyota Highlander dalys bus rastos greičiau. Jeigu kokios nors detalės nebus mūsų asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir dalį gausite iš tiekėjų. Spec. užsakymo vykdymui reikalingas avansas.

Toyota Highlander dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kinijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Modelio dizainą kūrė Ijanas Kartabianas (Ian Cartabiano).

Toyota Highlander dalys gaminamos 4 durų krosoverio kėbulo tipui. Modelis gaminamas „Toyota K“ platformoje, jo komplektacijoje – 4 varikliai. 2 iš jų – benzino (2.7 ir 3.5 L), o likusieji – hibridiniai (3.3 ir 3.5 L).

Australijoje modelis vadinamas kitu pavadinimu – „Toyota Kluger“. Išvertus iš vokiečių kalbos tai reiškia protingas. Iš tiesų Highlander / Kluger yra „išmanus“ automobilis: jis taupo degalus, yra ekonomiškas, net ir eksploatuojant mieste.

2011 metais išleidžiamas modelio feisliftas. Bendras automobilio dizainas išlieka panašus. Pakeičiami priekiniai žibintai, šoniniai slenksčiai dabar – chromuoti, taip pat pakeičiamos priekinės grotelės. Įgyvendinami keli pakitimai automobilio salone: feisliftas su priekiniu ir galiniu oro kondicionieriumi, automobilis atrakinamas berakčio įėjimo būdu ir pan.

Toyota Highlander dalys ir automobiliai – itin saugūs. Saugumą užtikrina ne tik automobilio kėbulo tipas, masyvumas ir dydis – čia svarbios ir saugos sistemos. Visi modeliai turi stabilumo kontrolę, ABS sistemą, EBL sistemą – ji informuoja, jei priešais važiuojantis automobilis staigiai stabdo. Taip pat galima stebėti padangų būklę ekrane, yra įdiegta EBA – avarinio stabdymo – sistema ir kt.