Parduotuvių kontaktai

TOYOTA HIGHLANDER, 01 - 07 dalys

TOYOTA HIGHLANDER, 01 - 07 dalys

Kaip ieškoti autodalių, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Highlander dalys)? Svarbu pasirinkti reikiamą kategoriją – autodalys yra suskirstytos pagal jų vietą automobilio komplektacijoje arba atliekamą funkciją. Pavyzdžiui, jeigu bamperio balkis yra tai, ką norite įsigyti, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bamperiai, jų dalys“ ir „Bamperio balkis“.

Rašykite vadybininkui per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, jei nerandate reikiamos detalės. Patyręs specialistas reikiamą dalį ras greičiau, tačiau jei tam tikros detalės neturėsime asortimente – ne problema. Ją užsakysime specialiai iš tiekėjų. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Highlander dalys ir automobiliai rinkoje dar vadinami „Toyota Kluger“. Pavadinimo Highlander atsisakoma Japonijos ir Australijos rinkose dėl „Hyundai Terracan“ modelio, tad modelis pervadinamas į Kluger –išvertus iš vokiečių kalbos tai reiškia protingą.

2000-aisiais metais Niujorko automobilių parodoje paskelbiama, jog tų pačių metų pabaigoje bus išleistas naujasis krosoveris. 2001 metais modelis pasirodo Japonijoje ir Šiaurės Amerikoje – Highlander vienas pirmųjų vidutinio dydžio krosoverių, gaminamų kompanijos „Toyota“.

Highlander – vidutinio dydžio krosoverio kėbulo tipo automobilis, gaminamas toje pačioje platformoje („Toyota K“) kaip ir modelis „Toyota Camry“. 2001–2007 m. modelis gamintas su 5 vietomis, o 2004–2007 m.– septynvietis.

Tai griežto dizaino automobilis, kuris tampa geriausiai parduodamu „Toyota“ krosoveriu, iki kol (2006 m.) jo neaplenkia mažesnio dydžio automobilis – „RAV4“. Toyota Highlander dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje.

Krosoverio komplektacijoje – trys benzino varikliai. Tai būtų 2.4 2AZ-FE l4, 3.0 L 1MZ-FE V6 ir 3.3 L 3MZ-FE V6. Pavarų dėžės: 4 arba 5 greičių automatinės.

JAV rinkoje prieinamas Highlander su 3 apdailomis: tai pagrindinis, sportinis ir limituotas. Sportinis modelio variantas pristatomas 2006 m. kovą, o kiti du – pirmosios kartos gamybos metais.