Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA HIGHLANDER, 08 - 10
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA HIGHLANDER, 08 - 10

2008 - 2010
Closed Off-Road Vehicle

TOYOTA HIGHLANDER, 08 - 10 dalys

TOYOTA HIGHLANDER, 08 - 10 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Highlander dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti stiprintuvo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Stiprintuvo bakelis“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikalingą autodalį ras už Jus, o antruoju atveju suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Highlander dalys, gamintos nuo 2008 metų, priskiriamos antrai modelio kartai. Australijoje šis modelis vadinamas „Toyota Kluger“ pavadinimu.

Modelis kartu su hibridine versija debiutuoja 2007 metais Čikagos automobilių parodoje. Tai 4 durų krosoveris, tačiau skirtingai nei pirmoji karta, antroji nebepardavinėjama Japonijoje. JAV ir Kanadoje šį modelį pakeičia „Toyota Venza“ modelis.

Toyota Highlander dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kinijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Modelio dizainą kūrė Ijanas Kartabianas (Ian Cartabiano). Toyota Highlander dalys ir automobiliai gaminami „Toyota K“ platformoje.

Modelio komplektacijoje – keturi varikliai. Du benzino varikliai: 2.7 L 1AR-FE l4 ir galingesnis – 3.5 : 2GR-FE V6. Taip pat galima rinktis iš kelių hibridinių variantų: 3.3 L 3MZ-FE V6 arba 2GR-FXE V6.


Toyota Highlander dalys ir automobilis – ekonomiškas, galingas, turi stiprią, tvirtą pakabą. Šio modelio detalės nėra brangios, eksploatuojamas gan pigiai, idealus automobilis užmiestyje ir mieste.